Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legminőségibb táp?

Melyik a legminőségibb táp?

Figyelt kérdés

1 éves labrador szukám van. Eddig Trainer tápot kapott de abban túl sok a gabona. Ezért váltani szeretnék.

Melyik a legalkalmasabb?



2013. júl. 8. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
pedigré
2013. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát már nem azért, de nem fogom tönkretenni a kutyámat azzal a tápnak mondott valamivel....
2013. júl. 8. 16:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen, ezek szuperprémium tápok, magas fehérjetartalommal. Amit ajánlani tudok még, ami nem ennyire drága, de szintén nagyon jók: Brit Care, Taste of the Wild, Josera.
2013. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pénz nem igazán számít, csak az összetevők, meg az hogy finom legyen :) ÉS persze egészséges :)
2013. júl. 8. 16:12
 5/13 anonim ***** válasza:

- meg az hogy finom legyen- Kutyatápot szeretnél vacsorázni?

:D vagy jó gazdi hívén, megkóstolod mielőtt odaadnád a kutyának ?

2013. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen meg szoktam kóstolni... :P Nem vagyok hülye, de legalább tudom, hogy mit esz a kutyám :D
2013. júl. 8. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Tápok közül az Orijen és az Acana.

Én nem táppal etetek, hanem Barf szerint.Ez húst+húsos csontot+zöldséget jelent.Ez a legegészségesebb kaja amit kutya ehet.

2013. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jázi&Csenge ***** válasza:

A BARF-ot én is tudnám ajánlani, számomra a legszimpatikusabb etetési módszer, bármelyik száraztápnál jobb:)

Amúgy az Acana, Orijen verhetetlen, ezt már írták, valamint még ezek is jók: N&D, Brit (Care), Taste of the Wild, Josera, Cibau, Earthborn, AZP, Kennel's Favourite, Bosch

2013. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is BARF-ozok.
2013. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám Brit Prémiumot kap, szereti nagyon. (bár ő mindent megeszik, még a saláta levelét is) Annyi a rossz, hogy ami óta ezt eszi, több a kullancs benne. Előtte konkrétan soha nem volt. De hallottam, hogy a kullancsok nagyon megszaporodtak most. Szóval nem biztos, hogy a táp az oka.
2013. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!