Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történne, ha kiásnám a...

Mi történne, ha kiásnám a föld alól őt? Mire számíthatnék?

Figyelt kérdés
Kb másfél vagy 2 hónapja vesztettem el a kutyám, és elásta nagyanyám a kertbe, sajnos én nem láthattam őt holtan így utána napokig azon rágódtam, hogy ez biztos csak távedés és igazból meg se halt, többször ki akartam szedni, de végül nem mertem, most ennyi idő múlva mit találnék a helyén?? Ezen kívül rá 2 hétre megdöglött a macska is amelyik itt lakott a kertünkbe, hajnalban arra ébredtem hogy olyan hangosan sír és őt láttam is meghalni. Rémképek égtek a fejembe haldokló állatokról, és már álmodtam is arról, hogy a kutya kibújt a földnől és zombi módjára járkált a kertben, és csóválta a farkát nekem, ezen kívül minden furcsa beszűrődő zajra, azt hiszem hogy a kutya a föld alól sír, vagy egy újabb macsak akar meghalni, de mikor kutyaugatást hallok az jut az eszembe, hogy lehet hogy ő az csak eladták a szomszédba, vagy ilyesmi... ma is halálra bőgtem magam az előbb egy ilyen miatt...
2013. júl. 9. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

:(

Szerintem már nem sok van belőle. Csontokat látnál.

2013. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ha kiásod, nem fogsz aludni pár évig, azt garantálom. Történnek ilyen dolgok, túl kell rajtuk lépni!

Addig is jelentkezz állatmenhelyen önkéntesnek, segít feldolgozni, és ezek a fura "látomások" is eltűnnek

2013. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ásnám ki a helyedben! Már javában oszlik... nem lenne szép látvány. Örülj neki hogy nem láttad elpusztulva a kutyádat! Én láttam a kutyámat és azóta sem tudom elfelejteni.
2013. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se ásd ki, a látvány csak még nagyobb traumát okozna!

Érthető, hogy fáj, hogy hiányzik, hogy gyászolsz, de ezzel nem oldanál meg semmit.

Részvétem a kutyusért és a cicusért is. :(

2013. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sajnos nekem is elpusztult a rottweilerem. kb 2 éve. 1 éven át nagyon fájt a szívem, ha csak rá gondoltam. Lent a telken temettük el, a mamámék kutyusa melett, aki sajnos elöbb hunyt el. mindkettő kutyus "temetésén" ott voltam. Nagyon imádtam őket. Gondozzuk is a sírt, de én egyszerűen nem tudok 10 percnél többet ott maradni, mert széthasad a szívem. Esténként azon gondolkodom, hogy milyen jó lenne őt újra itt látni, csak 1 napra simogathatnám... (elnézést, csak közben elérzékenyültem :'() Egyszerűen a telken is kerülöm, mert csak sírnék, és semmi nem javulna tőle. Viszont elhatároztam, hogy többé nem lesz kutyám, mert olyan traumát nem tudnék átélni még1x. egyszerűen 1-2 hétig csak a szobámban megbújva sírtam :$ :"(

Próbálok nem sokat rágondolni, hogy ne legyek szomorú, és sírjak, mint imént. Sajnos ez az élet rendje, és körforgása. Mi sem élhetünk örökké. Többet már nem írok, mert a szívem hasad :$

2013. júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se ásd ki, mert utána nem leszel az aki voltál, már oylan értelemben, hogy amit látni fogsz sose fogod felejteni, maradjon inkább csak meg ugy az emlékezetedben a kutyus, ahogy életében láttad.
2013. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne ásd ki! Ha ennyire érzékenyen reagálsz a dolgokra meg pláne(ez nem gáz, hogy érzékeny vagy, én is nagyon az vagyok, és elképzelni is borzasztó, amit a látvány nyújthat)

Egy ennyi idős tetem kb folyékony, és valószínűleg sok lebontó élőlény(férgek) is jelen vannak. A szagról nem is beszélve, szóval ne ásd ki.

Próbáld elfogadni a tényt, hogy ez történt, és csak a szép dolgokra gondolj.

2013. júl. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

eszedbe ne jusson kihantolni szerencsétlen kutyust.


nem egy döglött kutyát, macskát és egyéb házikedvencet láttam már (sajnos kutyusokkal meg voltunk "áldva" rendesen -méreg, örökölt nyavalya, gyomorcsavarodás...stb -.-) és nekem elhiheted, hogy nem egy épületes látvány a dolog. 1 hónapja temettem el saját kezűleg a hörcsögömet az előtt egy héttel anyum macskáját...eszembe nem jutna kiföldelni őket mert nem túl guszta egy már oszlásnak indult tetem ráadásul nem szeretném meggyalázni a sírjukat...


megjegyzem egyik macskánk napok óta nem jött haza...az utóbbi időben ránk jár a rúd, ami az állatállományunkat illeti :S

2013. júl. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem kéne kiásnod szerintem sem.Oszlik, eszik a bogarak, férgek.Gusztustalan látvány lenne.Én egyszer gyerekkoromban kiástam a pár hónapja elásott teknősömet, ami oszlott.Szóval inkább ne ásd ki, gondolj arra milyen volt az életében.
2013. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Ó drágám :( Ne ásd ki, mert nagyon fel fog kavarni a látvány.

Higgy a nagymamádnak, szerintem nincs rá okod, hogy kételkedj abban, amit mond. Új kutyán nem gondolkozol? Talán segítene elfelejteni, és elterelné a gondolataidat.

2013. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!