Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit vigyek?

Mennyit vigyek?

Figyelt kérdés
Állatmenhelyre szeretnék venni 10 kg-os tápokat abból körübelül hányat kellene vinnem? Nagyon szeretem az állatokat:) Nekem is van egy kutyám meg macskám meg nyulaim+egy pinty :D És még miket vigyek? Előre is köszönöm! Üdv. 13/L :))

2013. júl. 9. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindennek örülnek a menhelyek. :) ha csak 10 kg-ot tudsz vinni, annak is , ha többet, akkor még jobban :) vihetsz még takarókat, pokrócokat, nyakörvek, pórázakat, tálakat. :)
2013. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen kérdés....

Figyelj, annyi tápot viszel oda amennyi csak szeretnél,meg amennyit a szüleid finanszíroznak. Biztos hogy örülni fognak neki. Amiket még vihetsz: Ruhák(a kutyák alá),nagyobb mennyiségű széna/szalma (szintén alájuk), tálak, pórázok, nyakörvek, bármilyen speckó kutyás cucc: féreghajtó tabletta, bolhairtó szer, kozmetikai cuccok, ilyesmi. Vagy simán csak pénzt adsz nekik, és majd ők eldöntik, hogy mire van most a legnagyobb szükség.

Nagyon kedves gesztus tőled egyébként!

2013. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Vigyél annyit amennyit megengedhetsz magadnak, az nagy segítség nekik ha havonta tudnál vinni egy keveset...így inkább többször keveset, mint egyszer többet. Vihetsz egy alacsony árú tápot, sok az éhes kutya, minden szem táp jól jön. Ezen kívül örülnek a kölyök tápnak, vitaminnak, élősködők elleni szereknek, vagy akár egy ott töltött délutánnak, mialatt segítesz nekik..
2013. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Játékokat is vihetsz még azon kívül, amit az utolsó felsorolt. De persze megkérdezheted tőlük, hogy mi lenne nekik most a legnagyobb segítség, amiben különösen hiányt szenvednek. Aztán persze lehet, hogy pont abban nem tudsz segíteni, de kiírhatod Fb-ra, stb.
2013. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne legjobb, ha telefonon megkérdeznéd, mire van most leginkább szükségük. Lehet, hogy éppen most kaptak egy nagyobb kutyatápos felajánlást, de mondjuk elfogyott a fertőtlenítőszerük (hypo). Vagy jó lenne nekik néhány nyakörv, esetleg póráz, hogy minél több önkéntes tudjon kutyát sétáltatni. Én mikor kijártam önkénteskedni, mindig vittem váltásruhát, és besegítettem. Kennelt pucolnom nem kellett, mert arra volt dolgozójuk, de azért nagyon hálásak voltak, ha végigjártam a kennnelsort egy kannával és minden itatótálat feltöltöttem, vagy kivittem sétálni egy-egy kutyát. Vagy ha volt egy félénkebb kutyus, akkor vele foglalkoztam, kézből etettem, ha megengedte, simogattam, hogy feloldódjon. Az is nagy segítség, ha megfésülsz pár kutyát valamelyik dolgozó segítségével. Az ápolt kutyákon hamarabb megakad a szem.
2013. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok, mint a kérdező, önkénteskedni fogok egy menhelyen, egy hét múlva megyek először. És én is szeretnék vinni egy-két dolgot, nekem azt írták mailben, hogy nagyon köszönik, táp bármennyi jöhet. Segítenétek nekem is egy picit? Milyen márkájút vihetek? Természetesen nem olyan nagyon drágát, hogy minél többet vehessek (a zsebpénzem is elfogy egyszer, és a szüleim sem fizetnek mindent a végtelenségig), de azért nem valami gagyi förtelmet szeretnék vinni szegény kutyusoknak...tudom, hogy nekik az is sokat jelentene, de mégis:)
2013. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg valami Fressnapfos táp megtenné?:)
2013. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg, hogy kell-e az adott táp az adott menhelynek. A jól marketingelt pénzes helyeken, pl. Rex, csak útban vannak az olcsó tápok, ők jobb minőségűvel etetnek.
2013. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt nekem írtad, akumi: én már érdeklődtem minden ilyesmiről, írtam, hogy olcsóbb tápot tudnék venni, sajnos ők nem tehetik meg, hogy jó táppal etessenek, úgyhogy örülnek, egyáltalán nem lesz útban... sajnos :(

egyébként köszi az ötletet

2013. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak úgy általánosságban a kérdésre írtam.
2013. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!