Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Sok válasz várok!

Mit tegyek? Sok válasz várok!

Figyelt kérdés
Van egy Németjuhász kutyám és most a szomszédban születtek kiskutyák de én nagyon szeretnék egy Westit. Szóval vagy három év múlva lesz egy Westim vagy most egy tacskó keverékem!
2009. okt. 18. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen várd meg a westit, mert ha most elviszed a tacsit akkor Őróla is mindenképpen gondoskodnod kell márpedig Ők 14-15 évig is élhetnek és szerintem mindíg bánni fogod, hogy nem tudtál várni, pláne ha annyira vágysz rá. Ne feledd minden kiskutya aranyos de ez ne befolyásoljon
2009. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha elbírsz lelkesedésben, időben és pénzben három kutyát, akkor legyen három! :)

De jól gondold meg, nehogy a végén az legyen, hogy mégse kell a három kutya és egyet lepasszolsz valahová!

2009. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem várd meg a westit, kivéve ha már amúgy is elég idős a németjuhász, mert ha idős, és csak egy két éve van hátra, akkor jöhet a tacsi, és később meg a westi.
2009. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is várd meg a westit. Nagyon aranyos. Vagy nem tudom, ahogy gondolod. 10 év múlva bánni fogod garantálom.
2009. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a világ legbájosabb kutyusai a keverék kutyák! Főleg a tacskókeverékek! Nekünk három tacskókeverék kutyánk is volt eddigi életünk során,és most fogadtunk be egyet nemrég.Egyébként nagyon szép a westi,de számomra az olyan "tipikus" kutyafajta, most fel van kapva és ennyi.Ugyanúgy lehet szeretni egy tacskókeveréket is hidd el,sőt...
2009. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha egy Westi a nagy vágyad, akkor inkább várd meg. Minden kiskutya nagyon édes, de ha már kiválasztottál egy fajtát, akkor nem érdemes hirtelen úgy dönteni, hogy elhozok egy kiskutyát a szomszédból, mert pont most születtek.
2009. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mért 3 év múlva Westi? A Németjuhászod szocializált? Jól gondolom hogy még gyerek vagy ugye? A szüleid mit szólnak?
2009. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!