Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdés hosszú válasz is...

Kérdés hosszú válasz is hosszú? Többi lent

Figyelt kérdés

Helló !

Azt szeretném kérdezni hogy : A kutyámnak már nagyon jól megy az ül fekszik marad stb . De amit nem tudok nem találtam semmilyen leírást kutyasuliba mindig elfelejtem megkérdezni az az volna , hogy pl ha leültetem és ellépek tőle kb 10cm-t akkor őő javitsa ki magát hogy közelebb ül . Figyel rám keményen lese veszi a tekintetét rólam . a kérdés meg az lenne hogy hogyan tudom rávenni erre a gyakorlatra ? segítsetek előre is thy


2011. júl. 4. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ennek a feladatnak az értelmét, lényegét, én ilyet soha nem tanítottam vele. De ha te ezt szeretnéd...

Tanítsd meg, hogy menjen a lábadhoz: LÁBHOZ vagy HOZZÁM és aztán meg mondj valami olyat, hogy LÁBNÁL ÜL vagy ilyesmi. A későbbiekben meg már csak a LÁBNÁL ÜL parancsszót használva talán összejön, hogy odalép melléd, és újból leül. Más ötletem nincs, remélem ez beválik.

2011. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mindjárt megmutatom mire gondolok . http://www.youtube.com/watch?v=Vw_mQ0Nke3s&feature=related

9:22 nél

2011. júl. 4. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milliárdnyi köszönet hálám érjen utol
2011. júl. 4. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazodj a parancs neve, fojtónyakörvvel korrigáld az elején, :)
2011. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek rángatni a kutyát ha máshogy is meg lehet tanítani? Már nem az őskorban vagyunk.
2011. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a folyató nyakörv szerintem hülyeség jutalom falatta szívesebben együtt dolgozik! Nagyon szuper ez!
2011. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!