Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 keverék kutyának milyen...

2 keverék kutyának milyen lehet a kicsinye?

Figyelt kérdés
Mármint nekünk van 1 fekete kis termetü kutyánk és van 1 nagyobb termetü barna kutyusunk.a fekete az anyuka a barna az apuka.és lett 2 kis kutya 1 barna és 1 fekete :) a fekete tisztára olyan mint az anyja csak ö kan ..a barnás pedig tisztára olyan mint az apja csak ö kislány..és szeretném kérdezni hogy esetleg le lehet következtetni hogy melyik mekkorára nőhet meg ?kérlek segitsetek el szeretném ajándékozni nem akarom hogy meg keljen öket ölni és kérdezik ugye hogy melyik mekkorára nöhet meg ...tudtok erröl valamit ? valaki?
2013. júl. 10. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Netán keverék?
2013. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értelmesebb VÁLASZT szeretnék kapni bocsánat !!
2013. júl. 10. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A mancs mértből lehet következtetni a felnőtkori méretre. A nagy masszív praclik azt feltételezik hogy nagy lesz a kutyus, ha kicsi kecsesebb a mancs akkor valószínűleg nem lesz nagy kutya max közepes méret.
2013. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát de 2 napos kutyusnál nehezen tudnám meg álapitani hogy az ö mancsa kicsi e vagy nagy e :/
2013. júl. 10. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Már bocsáss meg kedves kérdező, de ha ivartalanítva lenne a kutyád most nem lennének ilyen problémák.


A mai világban rengeteg kutya van akik ilyen olyan okokból élnek menhelyen, esetleg kölyök korban magukhoz vették de mire megnőtt ráuntak h fúj de ronda lett stb...


Hasonló helyzet lehet a tiédnél is, gondolj a kicsik jövőjére mielőtt újra kiskutyákat akarsz.


Újszülött kiskutyáknál lehetetlen, hogy megtudd mekkora lesz. Várj vele legalább 1 hónapot, mikor már játszanak és futkároznak, nah akörül már látszik a mancsuk méretéből, hogy amelyiké nagyobb az nagyobb lesz amelyiknek meg kicsi annak meg kicsi közepes termetű

2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolo nem értek teljesen egyet veled !igen lehet hogy ivartalanitni kellett volna de tul öreg már és én ezt a kutyust 3 éve ismerem csak !nem szokott kis kyutyái lenni csak nagyon ritkán most igy jött össze ..Én le fényképezek anyukát apukát kicsiket öszintén el mondok mindent és nem adom az állataimat se macskákat se kutyát olyan kezekbe ahol tudom hogy nem jo helyt lenne!!! És ha már igy alakult hogy kis kutya van akkor meg probálok gazdát találni neki hogy ne keljen meg ölni ha élhet akkor mért haljon meg! tehát te nekem ne okoskodjál hogy mi lenne jo vagy ne ! hülye véleményekre nem vagyok kiváncsi!
2013. júl. 10. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kedves válaszolo nem értek teljesen egyet veled !igen lehet hogy ivartalanitni kellett volna de tul öreg már és én ezt a kutyust 3 éve ismerem csak !nem szokott kis kyutyái lenni csak nagyon ritkán most igy jött össze. Ne keljen meg ölni ha élhet akkor mért haljon meg! tehát te nekem ne okoskodjál hogy mi lenne jo vagy ne ! hülye véleményekre nem vagyok kiváncsi!"


Köszönöm szépen ez mindent elmond rólad.

3 éve megvan a kutya, többször fialt de még mindig nem ivartalanítod had gyártsa a senkinek nem kellő tucat keverékeket.

Mert ha még nem ismered 10 éve a kutyát akkor még nem ivartalanítod mert nem ismered eléggé, amikor meg már élete végéhez közelítene és végre megismernéd akkor meg már nem nyekteted mert már öreg. Jah de azért szülni még mindig nem elég öreg, de ivartalanítani meg már igen.

Ahogy befogadtad már elkelett volna köttetni, nem sértődött volna meg a rövid ismerettség hiányában, elvégre ez nem randi.

De jövőre meg már 4 éve ismered, az kapcsolatnak is eléggé hosszú akkor kész leszel rá?

Jah akkor meg már öreg lesz, de azért egyet hébehóba még szülhet, elvégre hát most úgy esett.

Hát ne essen úgy !

Ezek mindig rajtad múlnak, nem a kutyán.

Az hogy még kinyirnád a kutyát az meg már no komment.

Valaki azt írná téged kéne elaltatni hogy ekkora barom vagy, én azt mondom csak simán felelőtlen buta állatkínzó gyilkos vagy.

Jah de még neked ne szóljanak be a buta kommentelők?

Akkor te mi vagy?

Nagy bajok vannak ott nálad.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: keverék a négyzeten.

2013. júl. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
idioták vagytok el vagytok magatokkal szálva! 3 éve ismerem én a kutyát de nem 3 éve fogatam be.és nálunk NEM lehet idösebb korára ivartalanitani ti bunkok!!!!és nem vagyok gyilkos akkor lennék gyilkos ha élvezettel kaszabánn a kutyákat ha ezt szeretném akkor nem szeretnék gazdit találni ..vagy ha el vinném ivartalanitásra mivel öreg lehet nem élné tul ezért nem is válalják el után jártam rendessen!!!NEM hiszem el hogy kis kutyák életét szeretném meg menteni és én vagyok a szar ember ? ugyan barmok hihetelen jot akarok !!!!barmok
2013. júl. 11. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira öreg lenne a kutya, akkor törődnél vele és nem hagytad volna fialni.

Csak mondom hogy egy szülés durvábban megterheli a szervezetét mint a műtét, de hajtogasd csak a magad hülyeségét, akkor sem lesz igazad.

2013. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!