Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Németh. Anett kérdése:

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

azt szeretném ha olyan közepes termetű lenne, vagy kicsit kisebb fajta ( de ne olyan apró). Szeretném ha családszerető lenne és tanulékony. Napi kétszer tudnám sétáltatni és játszani vele, hétvégén többet is. Nem szeretném ha nagyon drága lenne, és azt szeretném, hogy a telet is bírja, mert kint lenne.

Első kutyám lenne! előre is köszi a segítségeket.



2013. júl. 11. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Labrador, golden retriever jutott eszembe először. Ezek átlagos aktivitásúak (persze egyedfüggő is) és családszeretőek, első kutyának tökéletesek.

Viszont, ha lehet tenyésztőtől vedd, ne szaporítótól! Ha nincs rá pénzed most, akkor inkább várj vele egy kicsit, míg összegyűlik rá, mert a szaporított kutyák közel sem olyanok, mint kellene és nem éri meg annyival kevesebbet adni értük, mert aztán az orvosra fogod költeni a legtöbbet.

2013. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az illatos úti telepet, fantasztikusan kedves és hálás kutyák sokasága vár ott gazdira (sajnos).
2013. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is gondoltam ilyen kutyára, esetleg menhelyre is elnéznék. És esetleg egy cocker spániel vagy foxterrier jó lenne első kutyának?
2013. júl. 11. 21:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és pesti vagyok, tehát valahol a közelben szeretnék kutyát venni
2013. júl. 11. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
A két álltalad említett fajta nem kifelyezetten kerti kutya. Szerintem nézz körűl a Noé Állatothonba.
2013. júl. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 12. 08:16
 7/9 Imola Ágnes ***** válasza:
SEm Cockert, sem Foxterriert nem ajánlok első kutyának, mindkettő magas, és elég domináns...keress inkább egy labrador keveréket, vagy olyat amibe beleszeretsz...ha örökbe fogadod, kérd ki az ottaniak véleményét, meséld el milyen vagy, és kérd hogy segítsenek.... mindezek ellenére ha bemész egy menhelyre, egyszerűen megérzed, hogy melyik az igazi...
2013. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 12. 08:54
 9/9 Imola Ágnes ***** válasza:
bocs...előző vagyok, mindkettő makacs...elírtam
2013. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!