Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretnem megtudni hgy...

Azt szeretnem megtudni hgy egy atlag pitbull kiskutya menyi idos koraban no ki a maximalis testmeretre? Es hogy menyi idos koraban lesz ivarerett?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korára éri el az ideális testalkatot. Ivarérett már akár fél éves kortól is lehet,kutyája válogatja. De remélem semmi szaporítási szándékod nincs.
2013. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen am csak azert kerdeztem mert van nekem egy 9 honapos pitbulom es meg eleg kicsi azthittem hogy nem fog noni tovabb.elotte volt egy masik kutyam ami szinte 8 honap alatt elerte a teljes testmeretet ezert kicsit megiedtem es koszi valaszod
2013. júl. 11. 22:27
 3/10 compactegon ***** válasza:
magasságra már nem fog nőni, ha 8 hónapos. csak erősödik, illetve a feje szélesedik még. miénk (staff) 2,5 éves korára érte el a végleges méretét. 48 centi, és 27kg, szuka.
2013. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az en pitem 50 centi de a tegnap vettem es ahogy lattam a gazdajanal egy 2mx2m es kenelbe volt bezarva es nem az az izmos kutya eleg szeles de csak a csontozata remelem hogy sikerul nekem kicsit pit format kihozni belole
2013. júl. 12. 13:33
 5/10 A kérdező kommentje:
es az enyem is szuka
2013. júl. 12. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért vettél meg egy 8 hónapos szukát, és miért azaz első kérdésed, hogy mikorra lesz nagy és ivarérett?
2013. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azert vettem mert van nekem meg egy kan pitbullom es miota elhoztam egyut jatszanak stb es hogy mikor ne engedjem kozel h ne tudjon parosodni mert nem akarok kis kutyakat...
2013. júl. 12. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja értem. Baromi egyszerű, szépen fölkapod a kant és a szukát is és elviszed őket ivartalaníttatni.
2013. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha már van egy kutyád, akkor igazán illene tudni, hogy mikorra szoktak a kutyák ivarérettek lenni, de teszem azt meg is kérdezhetted volna amikor vetted, hogy tüzelt-e már...
2013. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat figyej en erdelyben lakom es itt nem sok ember van aki ert a kutyakhoz akitol megvettem azt nem erdekelte a kutya 2x2m es kenelbe volt bezarva es aztmonta hogy ha nem adok anyi penzd erte amenyit ker akkor ez van ottmarad a helyen es jo draga volt es nem kellet volna megvegyem ha nem akartam volna de nagyon megtetszett es megsajnaltam szegenyt abba a kenelbe mert anyira sovany hogy alig bir szaladni... remelem hogy nalam rendbejon
2013. júl. 12. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!