Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsire tudok szájkosar...

Palotapincsire tudok szájkosarat venni valahol?

Figyelt kérdés
Ezvan, csipked a kicsi:D
2009. okt. 19. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatiszta? Mert akkor nem hiszem...

Túl pici az orra-szája.

Próbáld meg, hogy elviszed egy állatos boltba és megkérdezed az eladót: Van-e neki? ill. Tud-e beszerezni?

2009. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jah fajtatiszta, cska néha rájön a 2 perc és nekimegy mindenkinek:D
2009. okt. 19. 12:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már kis szájkosarat, de egy pincsire szerintem lehetetlen ilyet kapni, az enyémnek is olyan kicsi az orra-szája,h az ujjammal se tudom befogni a száját:D
2009. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor házigyártású kell:D
2009. okt. 19. 12:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Max egy madzaggal tudod bekötni a száját:D Dehát az meg már kínzás...inkább szoktasd le erről a rossz szokásáról:)
2009. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán nevelni is kéne egy kicsit, mert ez nem olyan vicces sem az áldozatnak sem a kutyának. Aki csipked az nem lehet túl boldog...

Amúgy sem láttam még olyat ami jó lenne rá. Itt írták, hogy buldogra van, de ez a kutyus kisebb. Legfeljebb egy haltit tudnék elképzelni, de még azt is neheznek.

2009. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan lehet rá valót kapni, olyasmi kell, mint a bulldogoknak abból pedig van biztosan kölyök méret. Egyébként meg neveld meg mert egy nagyobb kutya szét fogja kapni ráadásul jogosan..
2009. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
vigyázok én rá ha sétáltatom , amugy meg gyorsan fut:D
2009. okt. 19. 21:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a szájkosárral, hogy azzal elfeded a problémát, nem kezeled.

A csipkedést, harapdálást kéne helyrehozni, nem szájkosarat rakni a kutyára.

2009. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Csak hogy ez nem így működik... Gyorsabban fut egy felbőszített amstaffnál vagy dobinál? Nemhiszem.. Tudod te hogy milyen idegesítő mikor valakinek az amúgy normális kutyáját vissza kell fognia mert egy kis takonypóc visít, mint akit kúrnak? Az már nem is ugatás..
2009. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!