Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bőrprobléma lehet ez?

Milyen bőrprobléma lehet ez?

Figyelt kérdés
14 hónapos golden retriever- német vizsla keverék kan kutyusomnál kb. 2-3 hónapja a jobb lapockája mellett megjelent egy 1-2 centi átmérőjű kemény dudor, a tetején var(?) volt. Nyomás hatására nagyon sok fehér, szemcsés trutyi jött belőle, nem is engedte teljesen kitisztítani, mert fájhatott neki. Az eltelt idő alatt nem vettem észre simogatáskor, de ma ismét felfedeztem rajta, és sikerült kitisztítani neki teljesen. A végén vérzett és vmilyen sárgás, gennyes váladék is ürült a sebből, de a dudor eltűnt szerencsére. Már kerestem sok helyen, hogy mi lehet ez, de semmiféle bőrprobléma leírása nem illett rá. Rovarcsípés okozhat ilyet? Akinek volt hasonló tapasztalata, légyszi ossza meg velem! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 14. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet rovar csípés is,meg az is lehet,hogy valami meg szúrta neki és begyulladt.
2013. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tályog volt.
2013. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Ma reggel megnéztem a sebet, eléggé nedvedzik neki és nem akar varasodni, meg egy picit piros. Bekentem Neogranormonnal, hogy hámosodjon, remélem segít neki és nem kell állatorvoshoz menni.
2013. júl. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!