Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kutya, mi az első ami...

Pitbull kutya, mi az első ami eszedbe jut róluk?

Figyelt kérdés
Miért?
2013. júl. 15. 11:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

először ez jutott eszembe.

Mónika pitbull kutyákkal jön rám. Egy 46 kilós nőre!

2013. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

A kutya nem selejt egyik fajta kutya sem selejt ha keverék akkor sem!!

Igen elég nagy divat lett mert sokan azt hiszik hogy “farok“ hosszabító hatással bír e fajta kutya... sok a keverék köztök.. én ismerek egy olyan divat majmot aki azért dobta el magától a kutyáját mert nem lett akkora mint egy bika.. DE miért kell mindenkit leminősíteni akinek ilyen kutyája van? Nem értem! Én nem divatból tartom. imádom s piteket!! Soha nem tartanék azért valamit mert “divat“..

2013. júl. 15. 11:53
 13/25 anonim ***** válasza:
Mi jut az eszembe ha azt hallom, hogy pit? Hát elsőnek a kutyám, a kajla mosolyával, a gyönyörű pofájával, imádni való természetével. Aztán a "verpeléti" kutyák esetei jutnak az eszembe illetve az összes hasonlóan meggyötört, kihasznált, kidobott kutyák. Az agyonelletett szukák, a "dinóláncra" kötözött, egész életüket egy fél hordóban leélők, a félig vagy teljesen összevertek, és igen, a jampizó tizenéves hülyegyerekek, akik ettől többnek, nagyobbnak képzelik magukat.
2013. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem az jut eszembe róla, hogy mostanában mindenki ilyet akar, és közülük nagyon sokan vadítani is akarják, bevallottan, lásd az összes olyan kérdést, hogy mennyire erős a harapása, hogyan vadíthatnám, túl barátságos, stb. Meg az is eszembe jut sajnos róla, hogy más kutyákkal általában nem jönnek ki jól, más domináns kutyákkal meg pláne.
2013. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

DE miért kell mindenkit leminősíteni akinek ilyen kutyája van?


nah most nyilván ha meglátok egy pitet egy normális kinézetű növel nem fogom leminősiteni a kutyűát...


de ha azt látom hogy a kopsz kgyurt pasas kilós lánccal sétáltatja szegény kutyát arrol meg lesz a véleményem..

2013. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Divat, buta, önbizalomhiányban szenvedő emberek, de mivel szeretem legyőzni az előítéleteimet, nem zárkózom el attól, hogy odaengedjem a kutyáimat, ha normális a gazdája és a kutya. Egy egy év körüli pit bullal rendezte eddig a legnagyobb játékot az egyik kutyám.
2013. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
"Jajj, már megint egy ostoba gazda, aki pitbullt vett!"
2013. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

1, ronda - mert más az ízlésem

2, ha találkozok egy neveletlen egyeddel akkor nagyon nagy gáz van - mert akárhogy tiltakoznak, igenis vannak olyan fajták akik veszélyesebbek rossz bánásmód alatt.

2013. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
“Kedves“ 17. Szoval te azt mondod h mindenki ostoba aki piet vesz? Hát oké ez is egy vélemény.. én ugyan igy vagyok a német juhásszal
2013. júl. 15. 14:21
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves" kérdező: nem mindegyik ilyen gazda ostoba, csupán a 98%.
2013. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!