Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első vagy a második sikeres...

Első vagy a második sikeres fedeztetéstől kell számolni a kutya várható ellését?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 06:16
 1/7 Vera25 ***** válasza:
35%
Minek fedeztetsz?Nincs elég szerencsétlen kutya?
2013. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Ha az elsőnél vemhesült, akkor onnantól.
2013. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első fedeztetéstől.
2013. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát éppen hogy nem az elsőtöl hanem inkább az utólsótól számold az elsőtöl és utolsótól is az 58-63 vagy 67.napig.Nagyon kevés az esély arra hogy az elsőtöl lenne vemhes.Az én kutyám mikor mégcsak 8.napon tartott már megtörtént a dolog.mikor még vérzett.ugyhogy doki szokta nekem is mondani hogy kicsi rá az esély.
2013. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ha tenyésztő lennél, akkor tudnád, hogy mindig az első fedeztetéstől számitjuk a várható ellés idejét. Én pl. már csak egyszer fedeztetek.
2013. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is azt mondom hogy az elsőtöl kell számolni,de ha pl mint nálam a 8.napon megtörténik a dolog nem valószinü hogy attol lesz vemhes.
2013. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha a 8. nap már megállt és felvette a kant, akkor jó eséllyel akkor, vagy 72 órán belül vemhesült, mivel a spermák 72 óráig életképesek.
2013. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!