Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor ajanlatos elkezdeni a...

Mikor ajanlatos elkezdeni a Yorky betanitasat?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam 1,5 honapos Yorkyt :-) .O az elso kutyam,mikor es hogy kezdjem? Elore is koszonom a valaszokat.
2013. júl. 16. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mire akarod betanítani? Ha az általános nevelése érdekel, akkor azt konkrétan tegnap kellett volna elkezdeni.
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,mivel mindenfele pisil :-/ Pelenkas dolog nem nagyon jon/jott be.
2013. júl. 16. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
"Szobatisztaság" - erre a kifejezésre keress rá, akár itt, akár google-lel, és tíz perc alatt mindent megtudhatsz a témáról. De még egy darabig ezt fogja csinálni, arra készülj fel, egy kölyökkutya ezzel jár, idő kell neki, amíg megtanulja, hogy ki kell mennie, meg hogy egyáltalán tudja odáig tartogatni.
2013. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért hoztad el 6 hetesen?
2013. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akumi koszi a valaszt.Nem hozttam a kutyust hanem kaptam.
2013. júl. 17. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
két hétig az alomban lett volna a helye. hogy viselkedik? fontos hogy már most kezd el szocializálni, egyelőre persze a saját társaságodban, amíg az oltások nem okék.
2013. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jatekos,imadni valo,minden erdekli.Semmi furcsat nem vettem eszre,kb.fel orat van egyedul a nap 24 orajabol effigy,delelott a parom van vele,delutan meg en.Imadjuk mind a ketten,sokat beszelunk hozza es tegnap jatek kozben megmutatta hogy ugatni is tud :-) mindenhova jon utanunk.
2013. júl. 18. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:
oltásai rendben vannak?
2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan a kevés egyedülléttel is, mert ha nem szokik hozzá, és egyszer csak megváltozik a helyzet nálatok, vagy el akartok menni egy fél napra valahova, ahova a kutyát nem vihetitek, abból később komoly problémáitok lehetnek.
2013. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jovoheten visszuk allatorvoshoz,van egy kandurunk,kerteshazban lakunk nem akarunk bajt a kis joveveny korul.Megfogadom a tanacsodat,neha-neha magara hadjuk.Remelem nem szedi szet a hazat :-)
2013. júl. 18. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!