Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ha a boltos...

Szellkalman kérdése:

Mit lehet tenni ha a boltos kutyája ugat?

Figyelt kérdés
Egy panel házban lakom. A ház aljába bolt működik. A boltosnak van egy kutyája amit rendszeresen kiköt a rácshoz és onnantól kezdve a kutya non-stop ugat persze a boltost ez nem érdekli mert hiába lett szólva nem történt semmi változás az ügyben. A házmesterrel nagy haverok úgyhogy ő se csinál semmit. Valami megoldás érdekelne mert ez már elviselhetetlen...

2013. júl. 16. 21:42
 1/4 anonim válasza:

Az a baj, hogy a kutyatartók 90%-a nem ért a kutyákhoz és nem tudja, hogy a kutyát pl. egyszerű módszerekkel rá lehet venni arra, hogy ne ugasson(nyakon csíped, vagy lenyomod a fejét a földre, esetleg fellököd és a földre szorítod ... ahogyan a kutyák egymás közt is csinálják). Persze ez a gazdája dolga lenne. A kutya azért ugat, mert azt hiszi ő a főnök és neki kell rendet tartania a környéken.


Egyébként hívogasd ki rá a rendőrséget minden nap, mert ha más miatt nem tudsz pihenni a saját lakásodban, akkor az elvileg birtokháborítás.


Rosszabb esetben írd ki a környező lépcsőházak bejáratára egy papírra, hogy egyik napon este hatkor gyűlést szervezel a bolt előtt a hangos kutya miatt. Ha már 5-10-en eljönnek és jól beolvastok a boltosnak, akkor lehet eredménye a dolognak.

2013. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Költözz máshova, vegyél egy fejhallgatót töltsd le az acdc valamelyik számát és hallgatsd full hangerőn, ilyesztsd meg a kutyát, tegyél róla hogy ne ugasson többet. Válassz!
2013. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
birtokháborítás??? talán csend! de nappal a kutya ugatása miatt szerintem nem sokra megy vele. max. azért, mert ki van kötve a kutya és nem szabad kikötve tartani, csak ha elég hosszú a lánc (ha egyáltalán lehet még most nem tudom pontosan).
2013. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megszenvedtem a dögök ugatásától.Sajnos itt nincs olyan törvény ami elhallgattatná őket.Ha feljelented a gazdát legfeljebb bírságot kap,de az ugatás marad.Szerencsére ahol most lakom,nincs a környéken ugató dög!:)A gazdájával meg hiába beszélsz mert még ö fog megsértődni.Nekem azt mondta egy furkó hogy azért kutya hogy ugasson.Persze a tirpák egész nap nem volt otthon őt nem zavarta,a két borjú nagyságú féreg meg álló nap vonyított unalmában.Az ilyen tuskóknak minek kutya?
2013. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!