Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan helyeket/programo...

Tudtok olyan helyeket/programokat ahol a kutyák együtt lehetnek, játszhatnak? A kutyámat szeretném egy ilyen helyre elvinni.

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon jól kijön fajtársaival de sajnos nagyon keveset találkozik más kutyákkal. Ha találkoznak is akkor jön a szokásos: félóráig szagolgatják egymást utána kergetőznek, nyalogatják a másik pofiját. Szóval ezért keresek egy olyan helyet vagy programot (klubbot) ahol a kutyám együtt lehetne más kutyákkal és egy kicsit szocializálódjon. Tudtok ilyen helyeket vagy esetleg ahová odajártok?

2013. júl. 17. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:

És miért baj, hogy kergetőznek? Ez is játék...


Egyes kutyaiskolákban vannak szocializációs órák, illetve kutyás táborok, túrák.

2013. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a baj a kergetőzés! Tudom hogy játék! Bocsi hogy kicsit rosszul fogalmaztam. Ezek az aranyos tulajdonságai a többi kutyával szemben. Csak olyan helyet akarok keresni ahol játszhat a többi kutyával, ismerkedhet.
2013. júl. 17. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Jut eszembe, a Kopaszi gátra ne vidd, mert oda tilos bevinni kutyát:((

A hétvégén szembesültem a helyzettel, mert még tavaly lehetett, most már nem.

Gondolom a T. gazdik lusták voltak a kutyaürüléket szedni és megunták...

Egyre több helyen látom, hogy tiltják a kutyákat, ahol eddig lehetett, és biztos vagyok benne, hogy a fenti dolgok miatt. Bakker elegem van a trehány gazdákból....

2013. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a trehány gazdikat! Tudsz esetleg kutyafuttatót valahol?
2013. júl. 17. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
A XIII.kerületben lakom. Ott jól elkerített, átlagosan rendben tartott 2 futtató is van egyik nagyobb mint a másik, nem tyúkketrecek:) 99%-ban rendes kutyások vannak, ráadásul patakpart is, tehát mindig nagy a mozgás, sok féle-fajta kutya korzózik és mint fentebb írtam normális a társaság. Sok barátságos közepes és nagytestű kutyák is vannak, akik szintén játékosak.
2013. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 1 órányira lakom Pesttől remélem eljutok vele oda!
2013. júl. 17. 11:42
 7/10 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Merre laksz pontosan?
2013. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz és mennyi idős? :)
2013. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nógrád megyében lakom. A kutyám egy hím labrador 2,5 éves!
2013. júl. 17. 12:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy egész közel laksz hozzám. Én Heves megyében lakom, következő település már Nógrád, és 3 kutyám van:D. Én is szoktam őket Pestre vinni, és én a Városligetre esküszöm. Az egy igazi kutyaparadicsom, rengeteg kutyával, hatalmas területen.

2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!