Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta együtt lévő párok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együtt lévő párok, ti milyen közös programokat szerveztek a párotokkal, mivel tartjátok fenn az érdeklődést a másik iránt. Mi ennek a titka?

Figyelt kérdés

Mi 9 éve vagyunk együtt, de valahogy egy ideje ellaposodott a kapcsolat, már beszélgetni sem tudunk és akarunk egymással. Én új dolgokra, új emberekre vágyom, ő pedig megragadt a megszokott, unalmas és neki egyáltalán nem jó állapotban. De szeretjük egymást és helyre akarjuk hozni. Hogy lehetséges ez. Nálatok ez hogy van? Vannak közös barátaitok, közösen szerveztek programokat? Miket szoktatok csinálni? Én sok mindent csinálok külön, olyan barátaim vannak, akiket ő nem ismer és akikkel én jól érzem magam, ő nem az a barátkozós típus.


Írjátok le légyszi, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt.


2013. márc. 5. 14:23
 1/2 fospuska ***** válasza:
45%
én vén hülye vagyok és több,mint 5 éve vagyunk együtt. mi rengeteget megyünk,minden hétvégén. járunk a pilisbe,börzsönybe sétálni,túrázni, vannak kedvenc éttermeink pécsen, tatán, bécsben (parndorf ki nem maradhat természetesen,még ha nem is veszünk semmit:)), vagy csak kipróbálunk egyet egy városban,amire rábökünk. lemegyünk semmit tenni a velencei tóra,sétálni-kávézni balatonfüredre (igazából siófok ebéd-tihany (szigorúan komppal),rege kávézó-füred,sétány),pannonhalma,apátság (écsen kitűnő hentes bazi olcsó,saját gyártású házi szalámikkal, egyebekkel-na ott mindig bevásárolunk), wellness hotelok ákciósan, ésatöbbi-ésatöbbi. tavasztól őszig kinti program,aztán benti. sose vagyunk otthon jóformán.
2013. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten otthonülősek vagyunk inkább, ha kimozdulunk, akkor az állatainkkal megyünk egy hosszabb túrára a környéken (kutya pórázon, néha anélkül, macskák meg elkísérnek, amíg mernek, aztán hazamennek - mögöttünk senkiföldje, aztán földek, távolabb erdők), vagy mozi, színház, planetárium, kiállítás - tehát legtöbbször benti program. De mindketten jobban szeretünk otthon maradni, ilyenkor beszélgetünk, együtt alkotunk, főzünk, társasozunk vagy számítógéppel játszunk, olvasunk, és csak elvagyunk egymás mellett. A kapcsolatunk jó, kiegyensúlyozott, sokat vitatkozunk, de komoly veszekedés nagyon ritkán van. 7 éve vagyunk együtt, párom 34, én 28 vagyok. Azért is működik jól, mert az igényeink alapvetően hasonlóak, bár persze nem mindig és nem mindenben, ebből szokott néha vita lenni. Én néha többet mennék, csak sétálni a környékre, a szabadba (főleg télen, a tavaszt meg a nyarat nem szeretem, borzasztóan rosszul érzem magam ilyenkor... a hideg az én természetes közegem :)), ő meg inkább nyáron menne. Ja és a fűtéssel is gondjaink vannak, mert nekem a 18 fok már meleg, nem érzem jól magam, neki a 24 is hideg és fázik... szóval vannak súrlódások, de alapvetően mégis hasonlóak vagyunk.


Nálatok az a baj, hogy eltérő irányba változtatok, eltérőek lettek az igényeitek, és ezt nehéz összeegyeztetni úgy, hogy mindkettőnek jó legyen. Beszéljétek meg, mert így csak még távolabb kerültök, és a kapcsolat csak teher lesz.

2013. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!