Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mesélnétek nekem az Amerikai...

Mesélnétek nekem az Amerikai pitbull terrierről? Kérlek titeket olyanok írjanak, akiknek van ilyen kutyája!

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat történeteket kérek ha lehet. Köszönöm.

2013. júl. 17. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szívesen mesélek de mire gondolsz? milyen történet? Séta nevelés kulcsszavak, akkor kezdem: alig tudtam kezelni Amikát amikor hozzám került, de az Alfa kutyaiskola sokat segített, könnyen kezeltem egy olyan helyzetet, mint mikor kikötöttem, meglátott egy másik kutyát, és elszakította a láncát, semmi baja nem lett 1ik kutyának sem, mert tudtam kezelni a pitbullomat.

Ha sétáltatom sokan félnek, ezért egy viszonylag kényelmes szájkosár mellett döntöttem...nem igazán kedvelik őket az emberek...

mást meséljek?

2013. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha van kedved, jöhet minden.ami eszedbe jut.
2013. júl. 18. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:

ok.

4 hónaposan vágattam a fülét, azt hittem picit nyüszíteni fog pár napig, de semmi, ugyan úgy játszott, futkozott . macskákat nem bánt, mert letiltottam róla, és a kerítést sem uorja már át, tehát jól tanítható fajta,ha felemelem a kezemet, kiszedi belőle a játékot egy ugrással. kiskorában egy ovis kislány babakocsiba ültette, és tolta.


hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!