Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility Kecskeméten?

Agility Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Jár(t) közületek valaki?

Ha elég nagy lesz a kiskutyám, én is szeretnék menni.

Árakról tudtok valamit? Sajnos a neten nem találtam konkrét infot.


2009. okt. 20. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresd BAlanyi Erikát (agilitykecskemet@citromail.hu), ő az oktató. Jelenleg vasárnaponként van oktatás (úgy reggel fél 9től).

Ha már a kötelező oltásokat megkapta a blökid és mehet kutyák közé akkor már érdemes kimenni vele edzésre, hagy szokja az akadályokat, a játékos tanítás már ilyen korban is elkezdhető.Sőt!

2009. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még csak 5 hetes a kicsi... Még nem aktuális-.

De én úgy olvastam, hogy 1 éves kor alatt nem nagyon szabad agilityzni, mert még nem elég fejlettek a kiskutya ízületei és csontjai. Mégsem így van?

2009. okt. 20. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző és eddig egyetlen hozzászóló vagyok. 1éves koráig valóban nem igazán szabad ugratni, illetve úgy általánosságban terhelni az izületeit. Azonban akár a kúszót, akár a zónás akadályokat lehet már vele gyakorolni persze szép fokozatosan. Az ugró akadályokat mi pl úgy tanultuk,h először csak le volt téve a földre a rúd és azt kellett átlépnie a kutyának a két akadály-láb között,h egyáltalán szokja azt,h hol is kell közlekednie. Aztán pl meg lehet már a több akadály "átlépését" is tanítani neki, illetve különböző kombinációkat, vagy akár az előre küldést. Ezek persze nem 1-2alkalom és nem is 1-2hónap munkáját jelentik.
2009. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, van oktatás Kecskeméten (Műkertváros, Parasztfőiskola 1. )

itt a kecskeméti agilitys fórum:

[link]


itt nyugodtan kérdezhetsz bármit ;)

ha megkapta az oltásait valóban elkezdhettek járni kölyökkortól ;) (bár azóta már felnőtt a kutyád... )

2011. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!