Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsit meg vagyok ijedve?...

Kicsit meg vagyok ijedve? Lehet ilyen a melegtol?

Figyelt kérdés

Szoval a kutyam a melegben napkozbe rengeteget fekszik. Tehat igy kidol es csak fekszik es bagyadt meg kedvetlen. Ha szolok neki felemeli a fejet majd visszaalszik.. Ha jonnek pl. Vendegek akkor korulugralja okett majd megint fekszik. Este pedig mikor setalunk es jatszunk akkor fel van porogve. Ez termeszetes ilyen melegbe?

Inni iszik, utalja a vizet, de le szoktam pocsolni. Etvagya is van, a szeklete normalis.. Este jokedve van.


2013. júl. 18. 17:27
 1/6 anonim válasza:
67%
Szia kedves kérdező. én azt mondanám hogy ez teljesen normális, nekem is van kutyám és hasonlóan viselkedik. esetleg ha van módod rá, mondjuk van medencétek és szeret úszni, hadd hűtse le magát. :)
2013. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is ez van.Szerintem a melegtől.Amikor hűl a levegő akkor játszok velük.Nagyon melegük van ezért fekhetnek,nem találják a helyüket.Van egy szerszámosunk árnyékosra van megcsinálva,jó hideg ott a beton nekik.Gyakrabban fürdetek csak sima vízbe.Így könnyebben elviselik.
2013. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is fekszenek. Mondjuk ha kimegyek, akkor beindulnak, de amúgy fekszenek egész nap, reggel és este mozgékonyak.
2013. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Arra azért figyelj oda, hogy ne a hátát, vagy a fejét vizezd, hanem inkább a hasát, mert az nagyon nem jó,ha a fejét vizezed!
2013. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Most pl. Itt ugral korulottem, de mar kezd hulni a levego. A labat meg a hasat vizezem altalaban. Furdeni utal, pedig itt van nem messze a to, ahova beengedhetnem. De sehogy nem lehet behivni a vizbe. Mind1, ha nem hat nem...nem eroltetem:)
2013. júl. 18. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy babafürdető kis kádat kicsit süllyesztve leásva, félig töltve vízzel? Nálunk beleállnak a kutyák, és a mellső lábukkal kaparják a vizet, csapják fel a hasukra, és nagy-nagy rohangászást rendeznek, miután lehűtötték magukat. Egyébként tényleg csak reggel és este pörögnek, nap közben pihi az árnyékban.
2013. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!