Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen fajta...

Szerintetek ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Azt mondták puli, de ahhoz túl kicsi, viszont a szőre olyan, és fekete a szájpadlása. Levágta a kozmetikus a szeménél is a szőrét, és nem lett semmi baja. Kb. 5 kiló, és rövidek a lábai. Nagyon sovány feje van.

Később azt mondták bischon, de szerintem nem az. Az biztos, hogy keverék. Ha van valakinek ilyen kutyája, az mit tud róla?

Itt van néhány kép:

Itt hosszú szőrrel: [link] [link] [link]

Rövid szőrrel: [link] [link] [link]



2013. júl. 19. 12:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha fekete a szájpadlása. Azt olvastam, hogy csak a pulinak fekete
2013. júl. 19. 12:49
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Majdnem minden kutyának fekete a szájpadlása! A pui sem vakul meg ha levágják a szõrt a szeme körül!
2013. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez hülyeség hogy megvakul. Tudod mire alapul ez a pletyka? Arra, hogy ha a kutya éveken keresztül vágatlanul van, a szeme környékén le van nőve a szőr, 0 ápolással, aztán gondolnak egyet mondjuk 3-4-5-6 év múlva és levágják. Ilyenkor bánthatja a kutya szemét a napsugár, hisz eddig ahhoz volt szokva a szeme hogy eltakar mindent a bundája.
2013. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajta, de nagyon cuki! :)
2013. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mióta van veletek? szép kutya :)
2013. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

2011 február óta.

2013. júl. 21. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!