Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ma egyszercsak elesett és alig tudott lábraállni utána. (nem az eséstől, mert pont ezért esett el) Lábra tudott ugyan állni, minden lépésnél összeesett, mintha nem érezné a lábát. Rászóltam hogy feküdjön le és nyugtattam egy ideig.. Ez már másodszor fordul elő és el nem tudom képzelni mitől lehet. Rá 10 percre már semmi baja sem volt, ezért hiába hívtam ki az állatorvost, ő sem tudott mit mondani rá. Lehetséges hogy meghúzta a lábát és azért esett-kelt? Ez megmagyarázná hogy miért lett jobban perceken belül, de nem csinált előtte semmi olyat amitől meghúzódhatott volna a lába, ezért szerintem más lehetett a baj. Dehát ötletem sincs mi lehetett ez, de nagyon aggódom, nem merem egyedülhagyni se hátha megint előjön aztán eltöri a lábát, vagy magáraborít valamit..


Esetleg nem találkozott valaki hasonló esettel?


2008. jún. 26. 01:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
annyit kifelejtettem hogy a két alkalom között bő fél év telt el!
2008. jún. 29. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!