Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmarcangolt a kutyám?

Megmarcangolt a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon agresszív tud lenni, szinte bárhol simogatom, rándul egyet, és elkezd morogni. A fejét simogattam most, odakapott, de el is kapta a kezemet, és kb 5 másodpercig nem tudtam kiszabadítani a fogai szorításából, azt hittem leharapja! :( Most van 4 lyuk a kezemen, nagyon fáj, mit tegyek? Németjuhász kutyám van...

17L


2013. júl. 20. 10:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amikor elkapta a kezem, morgott, és meg is rángatta.
2013. júl. 20. 11:03
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Neked orvos és tetanusz most, később a kutyának ÉS neked kutyasuli!
2013. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
hát, ez elég súlyos probléma. Én is azt mondom, hogy keress fel szakembert, aki tud segíteni, lehet, hogy olyat kéne keresni, aki házhoz megy, vagy egy olyan kutyasulit, ahol vállalnak, mert sok helyen nem vállalnak el egy agresszív kutyát.
2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
66%
Máskor is ilyen agresszív és mióta tart?
2013. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
mennyi idős a kutyád? Mióta van veled?
2013. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
ha biztos, hogy nincs szervi baja a kutyának, és rátennék egy szájkosarat, kiprovokálnám, hogy morogjon, és megmondom őszintén ugy elverném, mint a lovat!!!!! Ezt egyik kutya sem teheti meg!!!
2013. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Amitől csak még megbízhatatlanabb lenne,mert rettegne is a gazdától.Ez a módszer lehet hogy működött Piripócson 100 évvel ezelőtt,ám a modern világban már másként szokták megoldani.

Kérdező,merre laksz?

Mennyit foglalkozol a kutyával,mennyit mozgatod?Tenyésztőtől nem tudsz tanácsot kérni?Első lenne egy állatorvos,aki kizárja a szervi problémát.

2013. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki az az elmeroggyant, aki itt mindenkit lepontoz és miért nem írja le inkább ő is a véleményét?
2013. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért zavar a lepontozás?

Semmi értelme nincs az egész pontozásos rendszernek.

Valaki nagy embernek hiszi magát a névtelen lepontozgatással,akinek a véleményét egyébként a mindennapi életben soha senki nem hallgatja meg.Az ebből eredő kisebbségi érzését próbálja itt ilyen módon kompenzálni.

2013. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

tegnap 12:39


Akkor mi a modern módszer??? belesuttogja a fülébe, hogy nem szabad??? Az, hogy elkapja, és ellátja a baját, mert megtámadta, megharapta stb. egy teljesen természetes dolog az állatvilágban. nem tudom mit kell ezen kiakadni.

2013. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!