Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám allergiás a...

Ha a kutyám allergiás a csirkére, meg a csirkés tápokra akkor semmilyen baromfit nem adhatok neki?

Figyelt kérdés
Egész konkrétan kacsanyakról lenne szó. Kaptam egy csomót és olyan szívesen főznék neki néhányat, mert jobban szeret minden ilyet mint a száraz tápokat.
2013. júl. 19. 16:51
 1/5 Titkos Málna válasza:
42%
Nem ajánlott, de kérdezd meg az állatorvost.
2013. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a csirkére allergiás, abból nem következik egyenesen, h a kacsára vagy pl. a pulykára is.

Én egy próbát mindenképp tennék! De kacsanyakat egész nyugodtan lehet adni nekik nyersen is, nem muszáj megfőznöd! :)

2013. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is van csirke allergiás kutya, de a kacsára, libára nem az. Mondjuk én is nyersen adom neki, nem főzve. Szerintem csak egyszer adj neki és figyeld a reakciót. Ha semmi gond akkor kaphat máskor is.
2013. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soszor a nyers koszt nem allergizál,ki kell próbálni.
2013. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 20. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!