Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hét múlva megyünk a menhelyr...

1 hét múlva megyünk a menhelyre egy 5 éves keverék kutyáért. Első kutya lesz. Mit vegyünk neki? Mit tanítsak neki?

Figyelt kérdés

Eddig van neki 2 tál,1 ól,benne fekhellyel.A menhelyen azt mondták,tudja az ül,fekszik,kifelé,nem szabad parancsokat..Nagyon szelíd kutya :)

12/L



2013. júl. 20. 13:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Persze,tudjuk a múltját,már meg is szoktuk,ő is minket :)

Bolond vagy? -.- Már nem sértésből de te hogy képzeled,hogy vissza visszük? -.-˝

Minek vettük volna ki,szegénykémnek új esélyt adni,hogy utána meg visszaadjuk? -.-˝

Tudom,sok ˝gazdi˝ van így vele,hogy 2 hét múlva megunja,de képzeld,mi nem azok vagyunk.

És ha akarsz,1 évig minden nap rámírhatsz akár itt akár privibe,de a válasz akkor is az lesz,hogy nem megy sehova a kutyus!!!!!!!

2013. júl. 26. 09:34
 12/18 Veina ***** válasza:
Szerintem a gy mentett kutya sokkal jobban tud szeretni akár hány éves is legyen mint a többi!! Szóval ne foglalkozz senkivel ki mit mond :) Sok boldogságot hozzá és nagyon vigyázz rá :)
2013. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Szegénykém hogy örült,mikor hazahoztuk *-*

Körbeszaladgálta az egész kertet és házat,mindent megszagolt,utána visszajött és rámugrott :) 

2013. júl. 26. 11:40
 14/18 anonim ***** válasza:
mutass róla egy fényképet!
2013. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is be volt pörögve, amikor haza hoztuk. :) Már amikor érte mentünk is az volt, hogy hiába soha nem látott minket, neki nem ez a "vigyél haza" tekintete volt, hanem "dejódejó, értem jönnek, vííí". :) :)
2013. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ,még bolond nem vagyok,de még lehetek!:D SZóval,ha ilyen elánnal rendelkezel,akkor csakis azt kívánom,hogy így tovább és soha,de soha ne hagyjon el ez a lelkesedésed!Ő megérdemli a szeretetet és ha néha van is gond vele,akkor is maradjon mindig a te kicsinyed!:) Kitartást és hosszú,boldog,gazdis életet kívánok Nektek!:)
2013. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Vikicca666:hát,az enyémnek ez is az is 

Bocsánatot kérek,de tényleg soha nem visszük vissza! 2 év múlva is úgy fogom imádni,mint az első percekben 

2013. júl. 27. 11:29
 18/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy szereted. :) Amúgy jobb is ha nem látod azt a tekintetet, mert legszívesebben egy tonna kaját borítanál a kutya elé. :D :D
2013. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!