Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora és milyen az extra...

Mekkora és milyen az extra mini Yorkshire Terrier? Azt hallottam, hogy génkezelt beteg kutya.

Figyelt kérdés
Van a sima Yorki az hány kiló? Van a mini a yorki, az hány kiló? És most olvastam az extra mini yorkiról, az mekkora??? :O Ajánlott ilyen "megalkotott" kutyát venni? Nagyon hajlamosak a betegségekre?
2009. okt. 21. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
yorkshire terrier 1 fajta van. A súlya kifejlődve 2,5-3,1 kg. Ami nem ekkora az nem yorkie, mert nem felel a fajtát leíró standardnek.
2009. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj! Az összes kutyafajtát az ember alkotta meg! És szinte minden fajtiszta kutya többé kevésbé hajlamos valamilyen betegségekre! Ha létezik ilyen extra mini Yorkshire Terrier nem hiszem hogy génkezelt lenne, csak így tenyésztették, de az valóbban már nem Yorkshire terrier!
2009. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
2009. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már rég eldöntöttem, hogy ha a mostani kutyám(összeférhetetlen, agresszív, pszichopata)távozik egy jobb helyre :D akkor ha kutyát szeretnék, csak menhely jöhet szóba. Csak olvasgattam ezeket a yorkis cikkeket és átverésnek tűnt. Köszönöm a válaszokat :)
2009. okt. 21. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen yorkik nincsenek. Ezek elkorcsosult, kicsi példányok, akiket gyakran néhány héttel nagyobbnak hazudva adnak el. Sok fajta van amit az ember álmodott meg és aztán kitenyésztette. Nem génkezelt, de nagyon gyakran beteg. És ez mind azért van mert az ember önző és csak az extra, a vagány kell neki, az egészséges, normális nem jó, mert túl átlagos. Amúgy van olyan fajta akinek nincs jellegzetes betegsége. Semmiképp nem ajénlott ilyen kutyákat venni. Aki yorkit akar az vegyen nomrálisat, az is elég törpe, és jó helyről. Így is tuti, hogy nem olyan problémamentes mint egy egészségesebb kutya, de jobb.
2009. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha a kutyád elpusztul és veszel egy yorkit és esetleg annak a viselkedésével is lesznek problémák, akkor annak is a halálát fogod várni? Nem a kutya tehet róla, hogy a viselkedésével baj van, hanem az örökölt vérmérséklettől és a neveléstől függ a viselkedése.
2009. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 12:44-es! Nem tudod hogy került hozzám a kutya, milyen körülmények között. Volt nála, ellopták, visszakaptam, elvették, volt verve, egyszer megtámadta egy németjuhász. Szóval pontosan tudom miért agresszív és az hogy a halálát várom nem azt jelenti, hogy nem szeretem vagy hogy holnap neki esek egy láncfűrésszel. És ha tudnál olvasni, akkor tudnád, hogy nem akarok yorkit, csak kiváncsi voltam, van e mini. MENHELYRŐL fogok kutyát hozni, ha majd eljön az ideje.
2009. okt. 21. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
gd
2010. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!