Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülne egy kiskutyát...

Mennyibe kerülne egy kiskutyát a debreceni reptérről Kabára szállítani?

Figyelt kérdés
Vagy olcsóbb lenne ha én mennék érteMMennyi lenne ha leszállítanák?
2013. júl. 20. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Debrecenből Kabára repülővel akarsz menni? Ez most komoly?
2013. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.Hanem egy Husky kölyökkutyát küldenének ide, Debrecenbe a repülőtérre.Azt akartam megkérdezni, hogy mennyibe kerülne, ha a reptérről egy futárszolgálat vagy micsoda ideszállítaná Kabára.Vagy jobb lenne személyesen érte menni?És ha igen, akkor mennyi ideig lehetne, vagyis meddig tartanák ott?
2013. júl. 20. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a debreceni reptérre érkezik a kutya és onnan akarja Kabára szállítani valahogy (pl. autóval vagy valamivel)? Lol, szerintem bérelj neki helikoptert vagy kisrepülőgépet. :DD

Amúgy a legegyszerűbb és valószínűleg legolcsóbb is az, ha lemész érte autóval, vagy megkérsz ismerőst h vigye fel és fizeted a benzint.

2013. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meddig tartanák hol? Ezt nem értem.
2013. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogy ha megérkezik, akkor mennyi ideig várnak arra, hogy érte menjek?
2013. júl. 20. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Futárszolgálat? Szerinted melyik futárszolgálat szállít élő állatot? :D

Vagy gondoltad, bedobozolod? :)

2013. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire leszál a gép illő lenne ott lenned!
2013. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lerakják a gépről, és ha nem vagy ott, akkor isten tudja, hova kerül vagy mit fognak vele szerencsétlenkedni, mert szerintem nincsenek arra berendezkedve, hogy ott tárolják, amíg érte megy a tulajdonos. Szerintem ajánlott lenne ott lenni mire érkezik a géppel. Ha már kutyát rendelsz és elvileg jelent neked valamit, akkor ennyit csak megtehetsz érte, nem? Így lenne a legsimább, nem keveredne el, meg semmi. Ha neked nincs kocsid, akkor kérj meg ismerőst, hogy vigyen fel és fizeted neki a benzint meg adsz egy doboz bonbont vagy egy üveg bort vagy valamit megköszönvén a szívességet.
2013. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Valletta ***** válasza:
Majd a futárszolgálat megmondja. De eleve gyanús ez a dolog, remélem nem külföldről akarsz szuperkutyát venni, amit majd elküldenek neked... majd...
2013. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!