Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fogkrémes büntetést hogyan...

A fogkrémes büntetést hogyan kell helyesen alkalmazni?

Figyelt kérdés

Kajafelevésről szeretném leszoktatni. A környéken többen mondták, hogy ez bevált nekik, de azóta pont nem találkoztam velük, így nem tudom megkérdezni a pontos módját.

Közben is szidni kell, vagy csak néma csöndben belenyomni a fogkrémet a szájába? Ugyan úgy meg kell próbálni letiltani róla, vagy hagyjam hogy belemenjen a hibába?


2013. júl. 21. 18:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
És nem vagyok tök hülye, nem otthon nyomnám a fogkrémet a szájába, hanem amikor feleszi a kaját.
2013. júl. 21. 21:50
 12/25 A kérdező kommentje:
Jól van na, nem kell nekem esni. Nekem csak ajánlották a módszert, gondoltam utána járok, hátha beválik.
2013. júl. 21. 21:52
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez is olyan dolog, amit baromira félreértenek. nem a fogkrém a kulcs, hanem a kellemetlen élmény, ami bármi más is lehet. Sok kutyánál csak az elektromos nyakörv elég kellemetlen élmény, azoknak aztán fogkrémezhetsz, ahogy akarsz. Amelyiknek elég egy fogkrémnyi kellemetlenség is, ahhoz meg éppen vághatnál kannát is, olcsóbb és civilizáltabb megoldás.
2013. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A kaviccsal töltött petpalackot már próbáltam.
2013. júl. 21. 21:56
 15/25 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű hiába fogkrémeznél. Már ha jól csináltad a flakonnal.
2013. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
És nem értem félre, tudom mi a lényege, csak a pontos alkalmazás módja érdekel. De mindegy, előbb-utóbb összefutok megint azokkal akik javasolták, majd megkérdezem tőlük.
2013. júl. 21. 21:58
 17/25 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy nem jól csináltam. Ott mit lehet elrontani?
2013. júl. 21. 22:08
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő méretű/hangú flakon, túl sok/túl kevés/túl nagy kavics, rossz időzítés, rossz célzás, nem elég intenzív dobás - ezek mind csökkentik a hatékonyságot. De mondom, a kanna sem csodaszer, pláne földről kajálásra. Azt sok esetben csak árammal lehet megoldani.
2013. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az elektromos nyakörvön is gondolkodtam már, de nem akarom, amíg nem próbáltam meg mindent. Mondjuk attól tartok, hogy kénytelen leszek, mert ez nem játék, akár mérget is ehet. :( És minden fontos dolgot tud már a kutya, de ezzel nem boldogulunk sehogy...
2013. júl. 21. 22:19
 20/25 Imola Ágnes ***** válasza:
Ami nálam bevált: mielőtt sétálni viszed, leteszel pár apró falatot, amit előtte jól becsípőspaprikázol, 1-2 falat után megtanulja. Rákérdeztem állatorvosnál, h lehet e baja a csípőspaprikától, azt mondta h semmi, ha túl sokat kap, akkor hasmenés, de ez messze nem nagy mennyiség... az a jó benne h egyszerűen a kaja bűnteti a kutyát, azzal h csíp, neked nincs tennivalód, nem köti hozzád...
2013. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!