Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés
15 éves sportos lány vagyok , kistestü kutyát szeretnék de mégsem a tipikus ölebeket(yorki,csivava stb)olyan kutyát szeretnék aki kisméretű sportos és jó társ:)Akinek van bármilyen ötlete az írjon bátran.
2009. okt. 21. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked való lenne a foxi, mert nagyon eleven, ragaszkodó és fáradhatatlan. Bár elég keveset írtál a körülményekről, mert sok minden függ attól is, hogy házban vagy udvaron lenne-e, mennyi időt tudsz vele foglalkozni, van-e már tapasztalatod kutyákkal stb.

Mondjuk azt is tudni kell, hogy a foxi tipikus terrier, szóval erős kéz kell hozzá.

2009. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Beagle sok a mozgás igénye, és nem nagy testű kutya.. olyan közepes
2009. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Cocker spániel.Nekem is az van, mindig elmegyek futni vele, de otthagy xD.Csak az elején jól kell nevelni mert tud nagyon kajla lenni.
2009. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mudi...,elég sok mozgásigénnyel és rendkivül inteligens kutyus!;)
2009. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sexylady ***** válasza:
67%
jack russel terrier =D a drótszőrű szerintem nagyon aranyos
2009. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Beagle!Ragaszkodó és szereti a sok mozgást ha te sportos csajszi vagy az való neked.a szőrét sem kell annyira ápolni kéthavonta fürdés és annyi.Nem beteges fajta.Kertben is tartható.Nekünk az van kettő nagyon szeretetre méltóak és mindig készek egy kis mókára!:))
2009. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat az hogy igazából lakásba vagy kertbe lenne az a kutya fajtájától függne
2009. okt. 21. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Parson Russel terrier? :)
2009. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj be egy állatmenhelyre, és mentsd meg valamelyik kicsi kölyök életét. ;)

Nekem is az első kutyám keverék volt, ők a leghálásabbak hidd el. Próbáld meg, hátha beleszeretsz egybe!! ( vannak fajtatiszta kutyák is ott..)

2009. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Schipperke! Olyasmi, mint a mudi, csak kicsiben, sportos kutya, nem öleb, lakásban is lehet tartani, de kertben is elvan. Nekem nagyon tetszik! Sajnos nagyon ritka fajta, de azért tenyésztik Magyarországon. [link]
2009. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!