Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt labrador bántja a...

Felnőtt labrador bántja a labrador kölyköt?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves labradorom, szeretnénk hozzá egy másikat de szeretném megtudni hogy bántaná-e őt. Alapból nem bánt semmit, mindig a barátságot keresi de ha kell támad. Köszönöm a válaszokat! :)

2013. júl. 23. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"de ha kell támad"

Mikor kell támadnia? Mert nekem 10 év ktuyázás alatt egyszer sem sikerült olyan helyzetbe belefutnom, amikor támadnia kellett volna bármelyiknek is, főleg nem másik kutyára.

2013. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából, nem szokott támadni, eléggé bénán fogalmaztam, például ha sétálni viszem és a kutyák megugatják, kicsit mérges lesz, oda akar menni néhány kutyához akik ugatják de sokszor csak a lábamnál megy búsan, lapítva, nem keresi a bajt, ez változó. Édesapámra nem hallgat, eléggé szófogadatlan vele, őt csak egy havernak tekinti, de engem tisztel, úgy próbáltam nevelni hogy tudja ki a főnök. Engedelmes, eddig még nem bántott egy kutyát sem.
2013. júl. 23. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
lényegében az ilyesmi sokkal inkább azon múlik mennyire volt szocializálva a kutya. természetesen némi tekintély sem árt ha valami nem klappol. de alapvetően az a kutya amelyik agresszív egy kiskölyökkel semmiképp nem mondható normálisnak. mi pont hétvégén talákoztunk egy kiskölyökkel. a domináns kan pitem hozzá teljesen másképp állt mint a felnőttekhez. felnőttekkel sem balhés egyáltalán, de a kiskölyöknek sokkal több mindent megengedett, és sokszor tök olyan volt mintha nem is ő hanem a pici kölyök lenne a jani a játékban. nyilván ennek is meg van a maga oka ugye. egy szocializált kutya tudja hogyan kell bánni a kiskölyökkel és eszébe se jut még annyira sem durváskodni vele mint egy felnőtt fajtársával.
2013. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!