Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 hónapos vizsla-labradorn...

Egy 4 hónapos vizsla-labradornak sok a 16 kg? (KÉPPPEL)

Figyelt kérdés

Kislány kutyáról van szó, csak akkor van pocija ha leül,akkoris csak egy pici, szerintetek?

[link]



2013. júl. 26. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó súlyban van szerintem. Viszont nekem nagyon nem tűnik vizsla-labradornak, valami nagyobb termetű, ráncosabb fajta biztos van benne.
2013. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mintha egy vérebet látnék befuccenni abba a vizslába labi helyett... Amúgy tényleg jól néz ki.
2013. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
beficcenni*
2013. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

lehet hogy a szülei is félvérek voltak, és úgy van benne ráncosabb fajta is, de élőben hasonlít nagyon a labradorra is, és így vettük labrador-vizsla keverékként. [link]

meg szerintem azért van még ennyi bőre, mert még picike, vagy az nem lehet?:)

2013. júl. 26. 20:09
 5/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Jééézuusoom! akár csak az én imádnivalo kicsikémet látnám :) eszméletlen aranyos a kutyusod :) igy ránézésre szerintem semmi baj nincs a sulyával.
2013. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akumi: igenigen rákerestem! egy-két képen rá is ismertem a Kinára(így hívják:)) és a szemei is kicsit ilyenek!! Biztos ilyen vér is csordogál az ereiben:):)!
2013. júl. 26. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem vizsla-labrador, hanem inkább véreb keverék. Sőt, biztos! Így nem feltétlenül sok, bár szerintem lehetne kisebb a súlya, mert így meg fogja terhelni a csontjait és az ízületeit. Az én labi-vizsla keverékem felnőtt és 20 kg. De a tied tuti, hogy véreb keverék.
2013. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor engem átvertek!:D:D:D:D Na nembaj így is gyönörű:))))
2013. júl. 26. 20:24
 10/14 A kérdező kommentje:
egyébként a tesói közt volt vajszínű és fekete is.
2013. júl. 26. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!