Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 hónapos vizsla-labrador...

A 4 hónapos vizsla-labrador keverék lány kiskutyám 16 kilógramm. Szerintetetk az nagyon sok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsivel több infó nem ártana, pl marmagasság? Ha finoman megfogod az oldalát érzed a boráit? Akkor nem sok, ha nem érzed akkor sok. Esetleg tegyél fel képet.
2013. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahha jóbb lenne ha feltennél egy képet!
2013. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] tessék a kép!:)) szerintem nem dagi, ha leül akkor van pocija, de így szerintem teljesen normális:) csak megilyedtem mert tegnap néztem hogy egy ekkora labradornak 12-13 kg az ideális súly!:)
2013. júl. 26. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem labi-vizsla, inkább mastiff-vizsla. Sajnálom de nem normális a súlya kép alapján kicsit el van hízva. Ami azért baj mert túlterheli az izületeit, ami gondot okoz később. Mindenképpen ajánlot az ilyen kutyákat vékonyan tartani, a poci nem a vékonyság jele. Szerintem adj neki zöldkagyló kivonatot az izületei védelmére, és vegyél vissza az étel adagjából. [link]
2013. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem labi-vizsla mert nekünk is az van és egész máshogy néz ki
2013. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!