Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjátok meg télen a...

Hogyan oldjátok meg télen a kutyáitokkal a hosszú sétát játékot, sportot? Vagy gazdi felöltözik jó vastagon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ühüm jól felöztözök, otthon meg a kutyát törölgetem :)
2009. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ök a nagy hidegben, mondjuk amikor hó van megtudnak fázni?
2009. okt. 23. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem fáznak meg:) jó vastag bundát növesztenek ősszel és nincs gond:) Én soha nem mentem a kutyusaimmal sehova. Nállunk vidéken szabad kijárásuk van az urvarról, és egy rét áll rendelkezésükre hogy jól kiszaladgálják magukat:D
2009. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az én kutyám néha még -10 fokban sem megy be a házába éjszaka, még soha nem fázott meg. Séta közben pedig mozgunk eleget, amitől felmelegszik a kutya is meg én is.
2009. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Először is jó vastagon, rétegesen felöltözöm. És ha nem ácsorgok egy helyben, hanem közben én is mozgok (elég csak sétálgatnom), akkor nem fázom, sőt van, hogy melegem van. A kutyáim pedig rohangálnak, abszolút nem fáznak. Ha van hó, hógolyót dobálok nekik. :D

De persze mikor hazamegyünk, alapos törölközés azonnal. Ha még vizes a bundájuk, le szoktak heverni a konvektor elé melegedni. De kint sosem láttam, hogy fáztak volna, mert folyamatosan rohangáltak és nagyon élvezték, imádják a havat. :)

2009. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Felöltözök mint máskor. A kutyáimnak meg van nagy szőre és mozognak. Otthon sem mennek be mindig a házukba szóval nem hinném, hogy fáznak. Amúgy is jobban szeretem a telet meg az őszt (kivéve a sarat), a nyarat ki nem állhatom a meleg meg a világos miatt.
2009. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ hogy lakásban tartod a kutyát vagy amúgy is kint él a kertben, mert nem mindegy, úgyanis a lakásban tartott kutyáknak nagyobb esélye van a megfázásra mert a benti körülményekhez alkazkodnak, viszont aki kölyökkorától kint él a kertben az kicsit szívósabb és nála lehet nem gond a hideg. Az én kutyáim méretüktől és fajtájuktól függetlenül a házban élnek, így én ügyelek rá hogyha kimegyünk mondjuk a 0 és -10 fokba akkor őket is felöltöztessem. Egyszer már az egyik kutyám tüdőgyulladást kapott és épp hogy csak túlélte (mert én is azt hittem ugyan neki ott a szöre stb....):) Én nem voltam rest és beszerztem a kutyának egy esőkabátot és egy pulcsit is :) de aki ügyes az maga is elkészitheti...
2009. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ui.: ja és én is felöltözöm jó melegen hogy akár egyhelyben állva is kibirjam( csizma , sokréteg ruha , kabát, sapka , sál, minden ami kell) :D:D
2009. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!