Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokat játszotok...

Milyen játékokat játszotok kutyáitokkal?

Figyelt kérdés
Nem agilityre gondolok, hanem otthoni játékra.
2010. szept. 23. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bújócska, bírkózás. Ezek a kedvencek. Időnként kötélhúzás (bár ez nem velem, hanem a kutyahaverjával). Pecázás (mikor egy botra erősítesz egy játékot és húzod előtte, hogy elkapja).
2010. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Labda, kötél, wc papír guriga, pillet palack, az a nagy kedvenc. Vettem már neki kongtól kezdve mindent, de le sem sz*rja az ilyesmit.
2010. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen kutyád van? Mert attó is nagyon függ, hogy mit lehet/érdemes vele játszani
2010. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen kutyád van? Mert attól is nagyon függ, hogy mit lehet/érdemes vele játszani
2010. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztalom, hogy a játékokba nem érdemes beruházni, mert ő filléres dolgokkal is tök jól elvan.
2010. szept. 23. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Másfél literes palackot köss rá egy madzagra, és azt húzd előtte, illetve lóbáld..., de úgy, hogy a kupak legyen rajta, ne tudja szétrágni, mert akkor vége a játéknak, vagy új palackot kell szerezni :)

2. Régi törülközőt felezd el, rakj rá csomókat, és had rágcsálja...

2010. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kutyám nem szeret se labdázni, se frizbizni, csak egyedül amit imád az a rongyozás (kötélhúzás), úgyhogy közben szaladok előle, na azt imádja rendesen. Na meg a birkózást!
2010. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MME ***** válasza:

Szénabálára ugrálás. Imádja, ha van 10-15 közel egymáshoz: hatalmasakat ugrik, kb. mint az agility pályán: mi futkosunk a bálák között ahogy csak bírunk, mutogatjuk, ő meg ugrik, báláról-bálára, van, hogy egyikről nem is következőre, hanem az azutánira ugrik. Baromi jól edzi az elméjét is, mert figyelnie kell, hogy mikor ki szólítja, és melyikre mutat, szóval tiszta káosz, de nagyon jó benne :D

Igazi ugrókutya. Kerülni már nem is szeret, örül, ha séta közben talál valami akadályt :D


Amúgy mindenféle pszichológiai játékot szoktam, többnyire etológia könyvekből veszem a tippeket, más szóval, magukat az etológia-kísérleteket csinálom meg velük, pl. a tekintet-követéses probléma-megoldás.

Nina Ottosson játékokat is le szoktam másolni.


Meg minden nap keresünk néhány kutyát, mint legfontosabb napi program.

2010. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vizslám van.
2010. szept. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!