Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell a...

Milyen felszerelés kell a Rotweiler faj kutyának godolva itt a (póráz, kutyakefe stb. -re) és hogy barátkozzak meg vele, mivel ha közeledek feléje akkor szökik tőlem? Ha kaját hozok neki akkor oda jön és ereszti hogy megsimogassam. Kora (11 hónapos)

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy került hozzád egy ilyen problémás kutya? Jó lenne szakember segítségét kérni, mert ha neadjisten félelemagresszív lesz (nem feltétlenül veled, hanem másokkal szemben), akkor ahhoz nem lesznek elegek a netes tanácsok.
2013. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmatlan kutyával talán a legnehezebb mit kezdeni, ha van a közelben jó kutyasuli, mindenképpen vidd el.
2013. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond övele nincsen barátságos meg ilyesmi csak elöször mikor kimegyek hozzá akkor fél tölem de utána már nem ha kicsi idöt eltöltök vele! A felszerelésre nem kaptam választ
2013. júl. 27. 20:14
 4/10 A kérdező kommentje:

Az idegenekkel is barátságos.Jó az étvágya :D . 4 hete vettem kb és az én véleményem az hogy még nem szokott hozzá a környezethez de nem vagyok benne biztos ezért kérdezlek benneteket. Kutya ovi pedig az én falumban nincsen sajnos!

Ami pedig biztos hogy nem problémás kutya ebben meggyőződtem!

2013. júl. 27. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy bántalmazták az előző helyen.Türelem kell hozzá,meg idő.


Alapfelszerelés: póráz,nyakörv,ha utaztok szájkosár.

Mivel rövid szőrű fésű meg ilyenek nem szükséges.

2013. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bántalmazták mivel a volt gazdija rendes ember !
2013. júl. 27. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne te menj oda,hanem hívjad és kapjon valami finom falatot.Vidd sétálni,dobálj neki labdát.Ha eddig nem volt helye,ahova elvonulhatott nyugiba,szerezzetek be egy akkora kutyaházat amiben kényelmesen elfér és tegyétek egy nyugodt,árnyékos helyre.
2013. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez jó tanács . Van neki háza de nem megy be. :(

talán majd magától felfedezi és beszokik a házába!

2013. júl. 28. 05:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez több mint furcsa. Egy 11 hónapos még javában kölyök. (egy nagy kamasz) Alapból kíváncsi, érdeklődő kéne legyen.

Valami biztos volt amiről nem tudsz, mert ha már te vagy a gazdája, akkor nem kéne hogy szökjön tőled, ha felé mész.

Azért arra majd vigyázz, hogy nehogy ismerős, vagy rokon, főleg kisgyerek ezt ne tudja, mert lehet hogy odamegy hozzá, a kutya megijed és megkaphatja.

Hogyhogy 11 hónaposan került hozzád?

Gondolok itt arra, hogy ha veszel egy kis kölyköt akkor jóval fiatalabb kéne legyen, ha meg valami okból (családi ok, költözés, stb.) valaki megválik a kutyájától, az már 2-3-...X éves.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Nincs konkrétan rottweiler felszerelés. Kell ugye póráz, nyakörv, (nekem tartalékban is van pluszban 1-1) biztonság kedvéért egy szájkosár (ha olyan helyre mész vele ahol kötelező). Bár rövid szőrű, főleg vedlési időszakban fésülni kell. Akkor ugye a játékok (nem kell semmi drága csili-billi, az enyémnek, bár ő már felnőtt, a rongyozás a kedvence, meg van autó gumi amit hurcol ide-oda, meg van 1-2 labdája (foci, bőrből mert a bóvlik hamar tönkrementek).

Tehát azok a dolgok kellenek amelyek minden más kutyának.

2013. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ellnézést kérek mindenkitől ! Nem 11 hónapos hanem 11 hetis . MÉGEGYSZER ELNÉZÉST!
2013. júl. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!