Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövő héten fogjuk elhozni az...

Jövő héten fogjuk elhozni az első kutyámat, egy kis Yorkit. Mit kell neki így elsőre megvenni?

Figyelt kérdés

Van már egy németjuhászunk,de Ő kinti kutyus.Neki is vannak fésűi,keféi de gondolom egy Yorkinak több minden kell.

A pelusa,a kajája már meg van.

Segítenétek hogy még mit szerezzek be neki?

Vagy csak én izgulom túl a dolgot? :)

köszönöm!



2013. júl. 16. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Kell neki két kicsi (ajánlom fém) tálka.

Kutyakaja.

Te izgulod túl a dolgot:) Majd ha ott lesz jönni fog az magától,hogy mit kell még beszerezned:)

Jó kiskutyázást :D

2013. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Egy evő és egy ivó tál, valami jó minőségű kaja (Acana, Orijen, Brit Premium, stb.)

Keféből ezt ajánlom: [link]

1-2 plüss, labda, ilyen csavart izé: [link]

Ezeket szeretik a kutyák.

Legyen fekhelye (az enyémnek is van, soha nem aludt benne, mindig mellettem alszik:)

Vegyél neki hámot, pórázt.


De ami a legfontosabb! Van még egy heted, olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyvét. Neten sok helyen fönt van, le tudod tölteni.

Olvasd el, és igyekezz mindent a könyvben leírtak szerint csinálni az első naptól.

2013. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tápot a tenyésztő biztos fog adni mellé, érdemes azt venni neki, amit idáig evett, vagy ha váltani szeretnél, akkor az ujat folyamatosan keverni a régihez. Kistakaró, kefe, nem árt vennetek nercolajspray-t, ez segit abban, hogy a bundája szép legyen, és jól kifésülhető. És szerintem ne pelusra szoktassátok, hanem az első naptól érdemes a kertbe. most meleg van, biztosan több időt töltötök kint. Sokkal hamarabb szobatiszta lesz a kiskutya.
2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is mostanában szeretnék Yorkit venni.

Te melyik kennelből veszed?

2013. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a fém tálból iszik mert elváltozik a víz íze.
2013. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm a kedvességeteket! :)

de jó h ilyen segítőkészek vagytok!

Tápja meg van,alvós helye meg van,de tuti mellettem fog aludni :)

tálkákat kell még vennem.

Kedden este érkezik.már alig várom!!

2013. júl. 17. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Melyik kennelből lesz?

Ne aludjon melletted amúgy... Így szokott kezdődni a kutya elrontása, mert "olyan kis cuki", ezért nincsenek szabályok amiket be kellene tartani.

2013. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, az én yorkshireom is mellettem alszik, ettől függetlenül tökéletes a falkasorrend, terápiás kutyaként dolgozik gyerekek között.

Ha egy kutyával rendesen foglalkoznak, nevelik, akkor ez az alvás dolog nem fog problémát jelenteni.

2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!