Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nővérem kutyája tegnap óta...

Nővérem kutyája tegnap óta mindent kihány vizet ételt egyaránt, kb azonnal. Mitől lehet és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a kutyára mert ők nyaralnak. Holnap jönnek, de félek hogy addig nem bírja ki a kutya. Sajnos pénzem sincs és állatorvos is zárva ilyenkor szerintem. És a városban sem vagyok járatos. Van valami itthoni módszer amivel kicsit enyhíteni tudnám az állapotát?

Azt hittem elsőnek, hogy melege van, mert folyton az árnyékot keresi, lefürdettem, de még mindig nem lett jobban. Előbb ivott és egyből kihányta. Fehér savasat hány. Fajtája egy pekingi palotapincsi.



2013. júl. 28. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

AZONNAL ORVOS!


a kutya pár óra alatt kiszárdhat és elpusztul!!!!


nálunk így kezdődött egy erős bélgyulladás és infuzióra kellett kötni majdnem elpusztul!!


vhogy vidd el orvoshoz,mert az esét sem fogja megélni az a kutya 40 fokban!!!

2013. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*elpusztulT
2013. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1-2 vagyok


a neten keress ügyeletes állatorvost és vidd el szólj a szüleidnek vagy nem tudom,de ilyen melegbe ha nem iszik a kutya kiszárad,holnapra szinte biztos,hogy elpusztul!

főleg tegnap is kihányt mindent semmi folyadék nincs a kutyában!!


merre laksz?? segítek ügyeletes dokit keresni!!

2013. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Diósdon. Nem itt lakom, csak kijöttem vigyázni rá. Nincs pénz nálam. És nincs senki ismerős a környéken vagy rokon.
2013. júl. 28. 12:29
 5/14 anonim ***** válasza:

majd a nővéredék kifizetik elmondod a dokinak,hogy nincs nálad pénz és holnap majd behozzák a nővéredék!

ezt találtam,elvileg ma is rendelnek este 20:00 ig vhogy vidd el oda a kutyust!

2 napja semmit nem eszik nem iszik,végig nézed ahogy meghal???


[link]

2013. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni, ezeket hívtam én is. Azt mondták, hogy így látatlanban is minimum 15 ezer forint. Nem tudom hogy ilyet lehet e csinálni.
2013. júl. 28. 12:49
 7/14 anonim ***** válasza:

az lemaradt,hogy nagyon felelősség teljes emberre bízták a kutyájukat


úristen,szerencsére az én húgom nem ilyen felelőtlen, 18 éves de a föld alól is keríteni állatorvost! ha már rá van bízva!


de nézd csak amíg kiszárad egy kistestű kutya nagyon hamar kitud! többet rád állatot nem bíznak szerintem!

2013. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet részletre fizetni!! vagy hívd fel nővéredéket,hogy beteg a kutya és elkell vinned orvoshoz , mond a dokinakh,hogy ott hagyod az oltási könyvet és holnap nővéredék jönnek érte és kifizetik!
2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem érem el őket, az ilyen hozzászólást meg nem is méltatom. Nem akarok neki rosszat, de más pénzével nem gazdálkodom szó nélkül. Főleg hogy ők sincsenek eleresztve. Máskor is vigyáztam már rá, de ilyen még nem volt.
2013. júl. 28. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért az is szép, hogy megkérnek egy szívességre, majd nem hagynak semmi pénzt, amiből finanszírozhatnád a kutyus ellátását, ha esetleg tényleg történne valami.

Anyukád nem tud segíteni? Akár úgy, hogy holnap adja oda a pénzt a dokinak, a nővéredékkel meg lerendezitek később.

Nehogymár szegénby kutya szívja meg :(

2013. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!