Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nővérem kutyája tegnap óta...

Nővérem kutyája tegnap óta mindent kihány vizet ételt egyaránt, kb azonnal. Mitől lehet és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én vigyázok a kutyára mert ők nyaralnak. Holnap jönnek, de félek hogy addig nem bírja ki a kutya. Sajnos pénzem sincs és állatorvos is zárva ilyenkor szerintem. És a városban sem vagyok járatos. Van valami itthoni módszer amivel kicsit enyhíteni tudnám az állapotát?

Azt hittem elsőnek, hogy melege van, mert folyton az árnyékot keresi, lefürdettem, de még mindig nem lett jobban. Előbb ivott és egyből kihányta. Fehér savasat hány. Fajtája egy pekingi palotapincsi.



2013. júl. 28. 11:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkit beavatni a családi dolgokba, de nem, nem így megy nálunk. A tőlem telhető legtöbbet megteszem, de sajnos magam vagyok. Most kádba lefürdettem, meg ott ivott, és ott nem jött vissza, lehet csak itt a szőnyegen ereszti el magát. Remélem felszívódik valamennyi víz. Az is lehet TALÁN, hogy depressziós, hogy nincs itt a gazdája és ezért nem tudja magában tartani a vizet? Szerda óta vannak távol. Péntekig más vigyázott rá, addig semmi baja nem volt, sőt még Pénteken se. Tegnap óta van ez, előtte még nagyon is élénk volt.
2013. júl. 28. 13:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Tuti beteg és az egyik legrosszabb tünet,hogy ki hány mindent,mert kiszáradhat!de nem írom le többször. Én írtam a legtöbb választ,próbáltam segíteni neked,de a hülye pénzzel vagy elfoglalva!

ha a kutya depis lenne akkor már a 2. napon jelét kellett volna adnia!


Képzeld nekünk sem volt pénzünk,mégis 20 ezer ft-ot tök részletbe kifizettünk az orvosnak!


Nem írok ide többet,már megtettem ami tőlem tellett.Remélem a kutya nem pusztul el,mert éppen te a pénzzel meg a családi problémákkal vagy elfoglalva!

szegény kutyus :((

2013. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sippara ***** válasza:
Akár hőgutát is kaphatott. Mondjuk a leírásod alapján mindegy, de ha ilyen az állapota, akkor vagy orvoshoz viszed, vagy elkezded megfogalmazni a mondandódat holnapra, miszerint "Sziasztok, sajna nem volt nálam kp, titeket meg nem akartalak zaklatni, úgyhogy megdöglött a kutya, bár 10-15 ezer forintból meg lehetett volna menteni, még most is itt szaladgálna". A döntés a tiéd, óra indul, hajrá.
2013. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem szívesen, de mindenki nyugalma kedvéért írom, hogy még él. elértem nővérem és aznap hazajöttek, és egyből semmi baja nem lett...azóta is él és virul
2013. aug. 4. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!