Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hó-s Yorkinak milyen jutalom...

3 hó-s Yorkinak milyen jutalom falatott vegyek? Melyik a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
Szeretném meg tanítani behívásra.
2013. júl. 28. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Készen vásárolni legfeljebb azért éri meg, mert az általában nem keni össze a kezedet. Amúgy a jutalomfalat legfontosabb ismérve, hogy a kutya szereti, tehát jutalom a számára. Így tanításhoz ideális a sajt, felvágott, virsli, máj, szív vagy bármi amire szívesen dolgozik. Amit készen lehet kapni azoknál szerintem arra érdemes odafigyelni, hogy ne legyen teljesen száraz, mert nehezebben nyeli le a kutya és hamarabb megszomjazik rá. Lehet kapni sokféle puha alutasakos jutalomfalatot. Nálunk most az Aldis lazacos macska jutalomfalat a menő, amit rudacskákban árulnak. Fel szoktuk darabolni 1-2 centis darabokra. Egy yorki számára ennél kisebbre célszerű darabolni.
2013. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valletta ***** válasza:
Én vagy sajtot, vagy a tápját használom. Ha egy nap sokat dolgozunk, így sokat kap, etetéskor valamivel kevesebbet adok neki.
2013. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én pulim a kenyérdarabkákért bolondul. :) De tényleg.
2013. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kenyérszalonna az igazi :P Nagy kérdés az, mit szeret a legjobban a kutyád.
2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen idős yorkim van. Az enyém a virsliért,májért meg a sajtért van megbolondulva,így mi ezekkel szoktunk tanulni,de főként virslivel.
2013. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!