Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam haragszik ram?

A kutyam haragszik ram?

Figyelt kérdés
teganp megakartam furdetni de mentem le a tohoz is igy gondoltam majd ott megfurdetem es nem akart bemenni a vizbe pedig meleg volt.azt vettem eszre nagyon fel a viztol es fogtam es beloktem a vizbe.de kint volt a feje meg meg a testebol is kintvolt valamennyi.aztan kijott es mentunk tovabb...

2013. júl. 28. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akart bemenni, minek lökted be???

Ezzel valószínűleg azt érted el, hogy innentől kezdve félni fog a víztől!!!

És hidd el, megjegyezte ezt neked! Nem haragszik, csak nem bízik már meg benned...

2013. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti a vizet, akkor ez felesleges volt.

Az enyém szereti, de volt hogy csak a tó körül szaglászott, hát löktem rajta egyet, kimászott futott két kört és visszament, ugyanolyan a kapcsolatunk, mint előtte, neki ez nem jelentett problémát... De hát egyedfüggő.

2013. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mikor beloktem meg o is bennevolt 1 percig kb. de mozdulatlanul.
2013. júl. 28. 14:30
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mozdulatlan lett, hiszem a frászt hoztad rá... Ha nem akar bele menni, akkor ne erőltesd. Gondolom te sem örülnél, ha mondjuk épp a fodrásztól jönnél friss hajjal stb, és belöknének a vízbe...
2013. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
igen, valószínűleg már elhordott a falu összes kutyájának, hogy mekkora szemét vagy...
2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

"azt vettem eszre nagyon fel a viztol es fogtam es beloktem a vizbe"


Teljesen mindegy mit gondol rólad a kutyád, de ezekután kérlek tegyél meg egy szivességet annak az állatnak: ajándékozd el valaki olyannak aki ért a kutyákhoz, ne kínozd tovább azzal, hogy egy idióta a gazdája. Köszönöm.


Csak úgy megkérdem: legközelebb belebas.od a tűzbe mert attól is fél?!

2013. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem is rosszul tette a kérdező, hogy belelökte a vízbe de eléggé idegesít ennek az utolsó válasznak a hangneme

honnan veszed ki csak ebből, hogy rossz gazda?

azt meg főleg nem értem, hogyan jössz ahhoz, hogy leidiótázd...

2013. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem ugy loktem bele ahogy gondoljatok.amugy meg te szivesen nezned ha a fiad aki nemszeret furde tetotol talpig sarosan bemenne a hazba es osszekenne mindent?mert ha igy gondolkodsz akkor nem en vagyok az idiota...
2013. júl. 28. 15:04
 9/19 A kérdező kommentje:
ja es nem vagyok egy rossz gazda ahogy mondod...sok trukkre megtanitottam,dominans volt es megoldottam hogy szamara en legyek a falkavezer,ugy latom hogy tisztel engem stb. stb. foleg huskonzervvel etetem,ragojatekokat vettem neki,pedigee dentastixet adok neki hetente 3-at
2013. júl. 28. 15:07
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Én vagyok az idióta. Az meg sem fordult a fejedben hogy mielőtt beviszed a házba megmosod kint egy lavórban vagy megtörlöd és beviszed a kádba majd ott megfürdeted? Beledobni egy tóba. Ez megoldás :)


Az hogy törődsz a kutyáddal mind szép és jó, de ne csinálj legközelebb ilyen hülyeséget, mert egy életre sokkot kaphat.

2013. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!