Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben mit adjak enni...

Ilyen melegben mit adjak enni a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Kb 1 óra múlva jön a nap második etetése (reggelire nagyon kevesett evett épphogy pár darab száraz tápot) mit gondoltok a párizsiról? Hideg is de nem annyira, hogy baja legye tőle mégis lehet ilyen melegbe jobban esik neki is ami picikét hideg.
2013. júl. 29. 12:57
1 2
 1/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki párizsit. Én is szoktam és valóban jól is esik neki a hűvösebb párizsi mint a meleg.
2013. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek ilyen melegben este 7-8 ig semmit nem esznek. Miért nem adsz neki enni ha nincs ilyen meleg ?
2013. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mert az enyém igényli az ennit hiába van meleg, árnyékban fekszik egész nap de attól még pár falatot igényel, meg ha csak este adnék neki enni akkor arra a táplálélra mind szükgése lenne a szervezetnek és nem tudna kakilni

ő ahhoz van szoktatva, hogy 2-3 x eszik keveset, a kevés alatt azt értem, hogy fél tenyér kaját csak

2013. júl. 29. 13:14
 4/12 Linduli ***** válasza:

A párizsi jó ötlet.Az én kutyám is azt kapott reggelire,de ebédre egykis hidegvizezett kutyatápot kap.Így jobban ízlik neki és nem érzi úgy,hogy száraz lenne.Egyépként van egy jó tippem arra,hogy hogyan egyen jóízüen a kutyád anélkül,hogy száraznak és melegnek találja a kutyatápot.


Minden fél vagy egy órában andi kell neki friss hideg vizet.Amikor eteted akkor is adj neki friss hideg vizet az étel mellé és így a táb mellé iszik és jobban fog neki ízleni mintha egy meleg száraz tápot enne.

2013. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden 2 órában cserélem a vízét mert hiába van árnyékban felmelegszik és ha már csak éppenhogy kicsit langyos a víz cserélem is neki a hideg vízet meg nagyon szereti.
2013. júl. 29. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
mi az hogy igényli ? :D ahogy a szavaidból kiveszem nem egy nagy testű kutyáról beszélünk.. bőven elég lenne ha napi 1szer etetnéd akkor talán éhes is lenne.
2013. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a te kutyád talán nem igényli az ételt? :D

kistestű kutya de amit ő napi 3x eszik meg az még ilyen kistestű kutyának is 1 etetésnak felel meg

2013. júl. 29. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
de mért kap 3szor enni mért igénykli a 3szori kaját..? minél többször eteted annál rosszabbak lesznek a fogai.
2013. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egészséges kutya mindig enne. Ha naponta 3-szorra osztod a napi adagját, az sem gond. De ebben a melegben sok kutya kevesebbet eszik. Nem is kell erőltetni. A párizsiról meg az a véleményem, nem sok értékelhető dolog van benne egy kutyának. ha gyömöszkölöd bele a kaját, tökéletes válogatós kutyát faragsz belőle, mire újra emberi időjárás lesz.
2013. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ez most olyan, hogy az embernek is rosszabbak lesznek a fogai akkor most az ember is csak napi 1x egyen?

nem győzőm hangúlyozni, hogy nagyon keveset eszik és egyántalán nem tömködöm lerakom elég ha eszik belőle akkor eszik ha nem akkor 10 perc után elveszem ennyi, nagyon keveset rakok elé mivel tudom ,hogy nem eszik sokat néha még ígyis 1-2 falat ottmarad de az nem gond

2013. júl. 29. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!