Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora az eselye, hogy...

Mekkora az eselye, hogy valami baja lehet ivartalanito mutetnel a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Kicsi kutyamnak holnap lesz mutete..Kislany.Nagyon aggodok..

2013. júl. 28. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, nem lesz semmi baj.

Az osszes allatunk, cicak-kutyak ivartalanitva vannak.

Azt mondta a dokink, egesz praxisa soran egy cicat veszitett el az altsyas miatt, de ot is azert, mert regebben elutottek, de nem mondtak meg a gazdik, es ossze volt esve a tudeje.

2013. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem kell aggódnod, a mi családunkban már 2 kutya is ivartalanítva volt, mind a 2 lány volt, sőt, még a szomszédban a kankutya golyóit is elérte a végzet, és egyik állatnak se lett semmi baja, Viszont amikor beadták az altatót, akkor nekünk ugye ki kellet ülni a váróterembe és megvárni míg elaludt, akkor sem volt semmi baja, csak szétfolyt a nővérem kezében, tök aranyos volt :D Nem kell félned, minden rendben lesz.
2013. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én szukámat is ivartalanították, bent maradhattam volna műtét közben, de azt inkább kihagytam. A kezemben aludt el, és hányt is egy kicsit az altatótól, de ez "normális".
2013. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A műtét elötti este már nem ehet. Nem lesz neki baja! Viszont műtét után előfordulhat, hogy néha becsurran egy kis pisi. Ez a kiürült hormonok miatt van. Az én szukámnál is ez van, de hát valamit valamiért. :-)
2013. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Menhelyen dolgoztam, kb 200-300 kutya ivartalanítását láttam. Semmi baja nem lesz, max az ébredés után kicsit furcsén viselkedik. Az, hogy milyen hamar jön rendbe, egyedtől függ, de semmi gond nem lehet. Figyelni kell az állatot, első napokban ne erőltesse meg magát, mivel nagyon erős fájdalomcsillapítót kap, nem érez fájdalmat, így nem is kíméli annyira magát. Figyeld, hogy ne szedje ki a varratokat, 100ból 2-3 alkalommal történt meg kb. Amúgy semmi gond nem lesz, nyugi, ilyenkor a gazdi a stresszesebb. Majd szólj, hogy milyen volt:)
2013. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Ugy nez ki minden rendben :) Ma van 9.napja,hogy mutottek,minden rendben volt a 3.nap mar rohangalt,evett,ivott :D A doki is mondta,hogy kulonosen jol viselte,a varratokhoz hozza sem nyul,de azert figyelem :) Hetfon megy vissza a dokihoz varratszedesre,de azota mar lattta,es azt mondta,hogy rendben van :)) Szerintem en rosszabbul voltam,mint O :))
2013. aug. 8. 09:00
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Gratulálok, mostmár minden rendben lesz. Meghoztad a legjobb döntést:) Mondtam hogy az ivartalanítás mindíg a gazdit viseli meg:))) Boldog együttöltött éveket kívánok:)
2013. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!