Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a Science plan kutyatáp?

Milyen a Science plan kutyatáp?

Figyelt kérdés
Az állatorvosunk ajánlotta a 3,5 hónapos mopszomnak, mivel eléggé érzékeny a gyomra. Próbálta valaki már?

2013. júl. 30. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A Hill's-re gondolsz?


Nálunk az állatorvos szerződésben van a Hill's-szel,gondolom a tietek is,ezért reklámozza agyon azt a tápot.Kb a fő összetevője a kukorica,ezért számomra nem ér pénzt az a táp.


Ha érzékeny a gyomra,akkor próbálkozz a Brit Care Hypoallergén tápjával,olcsóbb és jobb is,mint a Hill's.

2013. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Imola Ágnes ***** válasza:
Én Hill's H/D-t adtam a kutyámnak, szívbeteg volt. A legjobb volt ebben a kategóriában, nagyon meg voltam vele elégedve. Szerintem nagyon jó táp, általában azt mondják, állatorvosi tápokban erősebbek. Személy szerint én meg voltam vele elégedve, szakember ajánlotta (olyan akinek mással volt szerződése...)
2013. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!