Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam a 9hetes...

Hogyan tanítsam a 9hetes kanáriszigeteki kiskutyam?

Figyelt kérdés
Harmadik hete van nálunk a kutya és meg Nem szokott meg minket gazdakent, Ha mas emberek is vannak Nem jön utánunk bárhogy hívhatom integethetek, fütyülhetek mas emberek hívására oda megy. Sokat van minden fele ember között De Nem engedjük oda az emberekhez. Mit tehetnék?
2013. júl. 30. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja egyébként nekem argentin dogom van, az sem kisebb, panel kutya és túléli, hogy lakásban van. Csak a megfelelő mennyiségű mozgást kell számára biztosítanunk.
2013. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért nem engeded oda az emberekhez, ha már kiviszed közéjük? Én direkt azért vittem a kölyköt emberek közé, hogy szokja őket és kedvesen viselkedjen velük.
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért volt nálunk 6 hetesen mert akkor volt lehetoseg utazni érte 600kmt Amugy azér Nem engedem oda mer sok embernek az volt a véleménye hogy akkor majd nagykoraba is odamegy mindenkihez s Igy inkább az emberek jöjjenek közel hozzá.
2013. júl. 30. 16:48
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

jaj ugyan már! magyarország, egyértelműen szapis kutya 6 hetesen. majd pont dogo canario mi? szerintem az valami pit keverék lesz. legvalószínűbb hogy bandog, mert azokról hiszi el egy tudatlan leginkább hogy fajta tiszta canario.


mindenesetre akármi is legyen kedves kérdező javaslom a kutya ovit az oltásai után azonnal elkezdeni, majd a kutyasulit.

szerintem megint az lesz a vége hogy magyarország teli lesz a kutyatámadásos ("harcikutyás") hírekkel.de vajon mi kell még ahhoz hogy féken lehessen tartani a sok tudatlant a sok szapis mindenféle "harci" kutyájával???

2013. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!