Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bullterrier egészséges fajta?

A Bullterrier egészséges fajta?

Figyelt kérdés
A 101 nagykutyában, láttam, hogy állítólag nagyon sok betegségre hajlamosak. De pár oldalon pedig azt olvastam, hogy általában egészséges fajta. Ha valaki tud még valami információt szolgálni bullterrier kutyáról kapcsolatban, szívesen elolvasom! Ja, ha valakinek ilyen kutyája is van, akkor privátba, vagy ahol szeretné, írjon milyen is ez a kutya, meg stb. Nehéz a FENNTARTÁSA egy ilyen kutyának?

2013. júl. 31. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Összességében szerintem a bullterrier az egészségét tekintve elég problémás fajta, iszonyú gyakoriak a különböző bőrbetegségek, a süketség, allergia. Talán a mozgásszervi megbetegedések nem annyira, bár erről nem igazán tudok.
2013. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a vesebetegség is előfordul.Mondjuk ha szűrt szülőktől tenyésztőtől veszed,jóval kevesebb esély van rá.
2013. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és egy ilyen kutya fenntartása anyagilag megterhelő?
2013. júl. 31. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!