Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megyünk nyaralni. A kutyust...

Megyünk nyaralni. A kutyust is szeretnenk vinni magunkkal. Külföldre megyünk. Kell valami papírt kérni az állatorvostol, vagy elég az oltási könyve?

Figyelt kérdés
Az oltási könyvében ugye bent van a chipszama is.
2013. aug. 1. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell csináltatni neki állatútlevelet, ehhez érvényes veszettségi oltás is kell. Állatorvos megcsinálja.
2013. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állatútlevél! Az állatorvos állítja ki.
2013. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik országba mentek? Ahova mi megyünk oda kell, hétfőn megyünk állatorvoshoz, 5000forintért csinálja meg.


[link]

[link]

2013. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, h melyik országba megy, Magyarország határait CSAK és kizárólag állatútlevéllel együtt hagyhatja el.
2013. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból kérdeztem meg,hogy hova mennek:)


Azt nem tudom miért írtam oda,hogy "ahova mi megyünk oda kell" bocsi, de neked van igazad!

2013. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kell útlevél! Mi minden évben megyünk kutyuval, de érdekes, hogy még el sem veszik a határnál (Erdélybe megyünk mindig), meg sem nézik.

De pl. ahol nincsenek vámosok, ott mi történik? Senki nem fog igazoltatni. :)

2013. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat! Akkor megyünk az allatorvoshoz. Mondjuk nem értem,hogy miért nem jó az egészségügyi könyve? Mivel az is sorszamos, az állatorvosi kamara állította ki, benne van a veszettség elleni oltasrol az igazolás, a chipp száma, a tulajdonos neve és angolul is minden fel van tüntetve benne. Ez egy újabb pénz elhízás? :(
2013. aug. 2. 09:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhízás= lehúzás :))
2013. aug. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!