Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 hónapog magyar vizsla,3...

Egy 4 hónapog magyar vizsla,3 nap alatt szét fogja szedni a kertet? Elutazunk.

Figyelt kérdés
Kislány kutya, rengeteget foglalkozok vele, mindennap séta, és több óra játszás emellet kb. egész nap mellettem van. Tehát ha le van fárasztva rendesen akkor nem rongál semmit. Viszont holnap elutazik az egész család, és csak vasárnap jövünk haza. A nagymamámék itt lakik velünk, ő itthon marad, etetni tudja stb. de sétálni vinni játszani vele nem fog tudni.... szerintetek 2és fél nap alatt nem lesz nagyon maga alatt? rongálni fog nagyon?

2013. aug. 1. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress valakit aki esetleg el tudja vinni sétálni.
2013. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy baj lesz, mi is csináltuk már így, az én kutyám labrador, ő nem szedett szét semmit, volt hogy 5 napig voltunk távol, akkor sem rongált.
2013. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne. Kicsit unatkozni fog és előfordul, hogy rongál is, de nem hiszem, hogy lesz különösebb probléma.
2013. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem vizslám van, tavaly nyáron volt kb. ennyi idős, mint a tiéd most. Mikor elutaztam pár napra és nem volt elég neki a játék és a séta, akkor sajnos rákapott a kerítés faléceinek rágcsálására, egyebekre. Kicsi még ilyenkor, valamivel valószínűleg el akarja majd foglalni magát. Lehet, hogy érdemes KONG-gal vagy hasonlóval próbálkozni.
2013. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nemis annyira a rongálás miatt aggódom, hanem hogy szegényke nagyon magányos lesz. imádja a társaságot szóval most nagyon rossz lesz neki pár napig_:(
2013. aug. 1. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz lesz neki pár napig. Ez így van. Egy magyar vizsla a vadászat mellett arra van kitalálva, hogy az ember mellett legyen. Én nem hagynám magára, főleg míg ilyen kicsi, de te tudod.
2013. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
KONG-ot felügyelet nélkül nem szabad odaadni neki. Nagymamád meg nem hiszem, hogy azzal foglalkozna, hogy megtöltse neki és felügyelje, míg bíbelődik vele...
2013. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy adok neki KONG-ot:D

Nem tudok sajnos mást kitaláni, magunkkal nem vihetjünk,mert olyan campingbe megyünk ahová nem lehet kutyát vinni..

A Mamám egyébként imádja, és egész nap kint ül a kertben tehát magányos nem lesz, csak foglalkozva nem nagyon lesz vele mert a simogatáson kívül szegény mást nem nagyon tud vele csinálni

2013. aug. 1. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
3 nap nem a világ, nyugodj már meg!
2013. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor félreértettem a kérdést elsőre. Az egyedül hagyásról nem tudok nyilatkozni, az enyémnek volt társasága (szüleim) a nap nagy részében, csak a sétát nem vállalták vele. Ebből kifolyólag a KONG-ot sem felügyelet nélkül gondoltam, hanem úgy, hogy esetleg nagymama ott van. Egyébként szerintem ha kint ücsörög vele viszonylag sokat, akkor nem lesz gáz, elvégre nem hosszú időről van szó.
2013. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!