Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s. a yorkim lábába ment...

S. O. s. a yorkim lábába ment egy szálka mit tegyek még?

Figyelt kérdés
amikor séta után felhoztam akkor vettem észre hogy sántít amikor megnéztem akkor láttam hogy a mancsában volt egy szálka amit már kivettem és le is fertőtlenítettem de még sántít rá és mindig piros neki meg az a lábba melegebb mit tegyek ?
2013. aug. 1. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Ez ma történt?
2013. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most az esti séta után
2013. aug. 1. 21:40
 3/6 A kérdező kommentje:
kb fél, 3/4 órája
2013. aug. 1. 21:41
 4/6 anonim válasza:

Nekünk is van yorkink, és szokása sokáig sántítani ha megsérül. Egy darabig, még biztos ő is sántítani fog, de ne aggódj. Egy szálka miatt nem történhet nagyobb baj.. nyalogatja majd, tisztogatni fogja magának, és pár nap múlva már teljesen jól is lesz :)

De jól tetted, hogy fertőtlenítetted neki.

2013. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kköszi a gyors válasz és hogy megnyugtattál :D

megmondom őszintén nem mertem volna ha már korábban nem mondta volna az állatorvos :)

2013. aug. 1. 21:47
 6/6 anonim válasza:

A yorkik picik ugyan, de szívós kis dögök :)

Az enyém kész öngyilkosjelölt.. Addig piszkálta a nagy kutyát, amíg az meg nem harapta, utána napokig ápolnunk kellett. Nyelt már le keresztben csontot, mire észrevettük már rángatózott, de gyorsan lenyúltunk a torkán és fél óra múlva követelte vissza a csontját. Szóval azt hiszem ezek után biztosra állíthatom, hogy egy szálka semmiség. Főleg ha még fertőtlenítetted is neki :)

2013. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!