Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet amatőr agility...

Hogy lehet amatőr agility pályát építeni/ill venni egy átlagos méretű kertbe?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézed hogy mik a méretek és barkácsolsz. Nem olyan nehéz. Szerintem az egyetlen amit meg kell venni, az a kukac. Biztos hogy vannak ilyen helyek ahol lehet venni. Illetve ami még nehéz az a palánk mert nagy. Kérj segítséget apukádtól vagy baráttól (ha lány vagy). Nem tudom hogy olcsóbb, ha megveszed, vagy ha csinálod.

[link]

[link]

2009. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akadályt meg szlalomot a vidéki rokonok csináltak, pallónak meg a kertben lévő csúzdát használom, sajnos többre nincs hely, esetleg még bevonom a hintát meg a fát, ha "nagy" páylát szeretnék.
2009. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát építeni nem nagyon tudok, vagy ha próbálkozok, az olyan is lesz :D Mármint szar :D De majd kérek segítséget valakitől, de ha jól belegondolok, hogy elemenni az OBI-ba és venni faanyagot, szög, kalapács, fúró, csiszolópapír, csavar, fűrész, lehet, hogy ha rendelem jobban megéri.. meg az a sok munka.. Bár elég drágák :S
2009. okt. 26. 16:57
 4/5 anonim válasza:
hát... régebben láttam valamelyk internetes oldalon, hogy valaki egy komplett agility pályát árult:D ha szerencsével jársz talán te is ráakadsz egyre, bár húzós árra számíts:D
2009. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem állnék neki mivel veszélyes lehet. Keresd fel őt, ő csinálja az országban a legjobb akadályokat és ő a legkeresettebb!!!


[link]

[link]

2010. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!