Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassuk a kiskutyát a...

Hogy szoktassuk a kiskutyát a cicákhoz?

Figyelt kérdés

sziasztok ! Van két felnőtt macskánk, több évesek már, most lesz egy kis kutyánk. Macskák úgy voltak hogy nem voltak együtt kutyával. A kutya bentibb lesz inkább de van kert persze, csak kistestű. Biztos vagyok benne hogy a macskák félni fognak tőle, meg fújni rá, majd idővel összebarátkoznak? Még a két cica se jön ki jól egymással, mert az egyik később jött a házhoz, és a nagyobb már akkor ki nem állhatta, most elviseli.


Szeretném ha a kutya sem unatkozna, azért olyan jól nem állunk, hogy kettőt is megengedjünk magunknak.


Ötletek? :)

köszi !


2013. aug. 3. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:
na meg persze félek, hogy féltékenyek lesznek a macskák.. bár én próbálom őket simogatni szeretik, de igazából csak esznek meg lustálkodnak egész nap.. meg ugye a cicák már nem jöhetnek be mert mindent összeszőröztek és a nővérem allergiás rá, viszont a kutya olyan hogy nem hullik a szőre
2013. aug. 3. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt már volt macska mikor hoztuk a kiskutyánkat, a macska odajött megismerni, persze a kiskutya játszani akart. :) Nekünk az volt a szerencsénk, hogy a kutyus előtt még volt kettő és a macska kutyákkal nőtt fel. Most már nagy a kutya, még szokta nyúzni de pl ha télen fáznak akkor együtt alszanak, meg elvannak. Szerintem ha nem jönnek ki egymással ne erőltesd, majd összeszoknak. Vidd a kutyához a macskákat és nézd hogy mit csinálnak, de vigyázz ki nem marják a szemét
2013. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dejó, szerencsések vagytok:) azt szeretném ha tudna vele játszani, vagyis az egyik az szelídebb amelyik fiatalabb, a másik cica a terület védő, ő szerintem ki fog akadni :'D a másik meg szerintem unatkozik szóval rem. összebarátkozik :)
2013. aug. 3. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Lassan 4ève jött hozzánk a kistestű kutyusom, akkor már voltak macskáink. Úgy szokták meg, hogy a kutyákhoz nem megyünk mert "megesznek". Mikor megjött a kis kunkori farkú szőrgombócom eleinte távolsàgtartók voltak aztán megbèkéltek vele. Nagyon szeretik egymást, együtt alszanak. Az egyetlen kutya amit "elfogadnak".

Nem csináltunk semmi különlegeset elhoztuk a kutyust aztán engedtük csámborogni az udvarban. Az elején a macskák távolságtartóak voltak, néha fújtak is rá aztán megbékéltek vele.

A cicák nem féltékenyek, a kutya annàl inkább.

Nem lesz semmi gond!:) Sok sikert a kutyushoz!

2013. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm, megnyugtató válaszok ^^
2013. aug. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!