Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajták jók házba?

Melyik kutya fajták jók házba?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én az uszkáromat 2 havonta viszem kozmetikába, rövidre van nyírva, addig simán kibírja. 2500Ft errefelé. De egyik kutyát sem kell sűrűbben vinni szerintem. Vagy még ez is túl sok neked, kérdező? Meg én inkább rászánok ennyit, minthogy a szőrben fürödjek. Előző kutyám rövid szőrű volt, és ne tudd meg mennyit kellett utána takarítani, + nem tudtam normálisan simogatni sem, mert mindenem szőrös lett tőle és még a ruhába, ágyba is beleállt a pici rövid szőre, a sálamból 2 évig szedegettem kifele. Szóval én vagy olyat ajánlok, aminek kicsit hosszabb szőre van, azt legalább könnyebb feltakarítani, vagy olyat aminek egyáltalán nem hullik.
2013. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nos reggel 15-20p. Délután 1-1,5 óra este 1-1,5 úgy szintén:)
2013. aug. 4. 20:53
 13/13 A kérdező kommentje:

Nos reggel 15-20p. Délután 1-1,5 óra este 1-1,5 úgy szintén:)

tudom le vinni

2013. aug. 4. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!